ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Best Western Nettunia

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Geen grapjes, echt waar! Bij het uitchecken hoopte ik stiekem dat er een verborgen camerasituatie zou worden onthuld, maar helaas bleef die scène uit. Laat je niet misleiden door de illusie van een viersterrenervaring nog voordat je de drempel van dit "hotel" oversteekt. Ik ben nog nooit zo opgelucht geweest om een accommodatie te verlaten, zelfs niet na een nacht in een amateuristisch geleid budgethotel. De lijst van "voorzieningen" met sterren: - Krappe kamer voor drie personen, waardoor je buiten moest wachten voor privacy. - Eerste dag geen werkende afvoer en water. - Duivenpoep op elke gemeenschappelijke buitenruimte en zelfs op ramen. - Een onaangename rioollucht die de hele accommodatie doordrong. Als lichtpuntje was er een herbruikbare spons gemaakt van haar van vorige gasten in de douchebak - een inventief staaltje recycling. En dan de 4-sterrenkeuken, bereid je voor op: - Voedselresten van de vorige dag geserveerd zonder opwarmen, zoals frietjes van de avond ervoor die weer opdoken. - Eten dat de term 'eetbaar' leek te zijn vergeten. En dan nog een komisch intermezzo: een schoonmaakster die de kamerdeur opende terwijl we ons aan het omkleden waren. Het personeel straalde totale onkunde uit in het vervullen van hun taken, zelfs simpelweg een gesprek aanknopen met gasten was te hoog gegrepen. Ik zal niet verder in detail treden, maar ik geloof dat de enigen die dit "hotel" kunnen redden de werknemers zijn die die arme 3 sterren van het bord moeten halen. Bespaar jezelf deze nachtmerrie.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

De verwachtingen werden niet waargemaakt bij dit hotel, ondanks een veelbelovende beschrijving op papier. De kwaliteit bleek verre van wat je zou verwachten van een 4-sterren hotel. Toch was de kamer een lichtpuntje, ruim met een groot balkon en uitzicht op zee. Helaas liet het personeel te wensen over, onervaren en onbekwaam in het omgaan met gasten. Het eten was teleurstellend, met plakkerige pasta, matige hoofdgerechten en een ontbijtbuffet met droge croissants en slecht smakende yoghurt. Reserveringen voor maaltijden werden vaak niet nagekomen, ondanks een aangegeven tijd. Parkeergelegenheid werd beloofd, maar bleek beperkt en tegen betaling van 10 euro per dag. Bij klachten reageerde het personeel vijandig en uitdagend. De kamersleutels werkten zelden goed, waardoor je vaak hulp moest vragen bij de receptie om ze opnieuw te laten coderen. Slechts één ober was vriendelijk en behulpzaam, maar met slechts twee bedieningsmedewerkers in het restaurant was het te weinig. De locatie aan de boulevard was echter gunstig, dicht bij verschillende uitgaansgelegenheden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Wij verbleven hier voor 4 dagen en hadden meteen pech met de parkeerkosten, die we niet hadden verwacht. 40 euro voor een parkeerplaats die ver weg en 's nachts onbewaakt is, vind ik onredelijk. Daarna liepen we tegen het probleem aan dat onze kamer nog niet schoongemaakt was bij aankomst, wat resulteerde in een vertraging van 20 minuten. De airconditioning maakte veel lawaai, maar het terras met uitzicht op zee maakte dat enigszins goed. De locatie is ideaal, dicht bij de boulevard. Het eten tijdens het diner was oké, maar zeker niet op het niveau van een 4-sterrenhotel. Het buffet was acceptabel en het personeel was vriendelijk en behulpzaam, maar misschien wat onervaren voor een hotel met 4 sterren. Een ander probleem was dat de kamer voor de TWEEDE keer niet schoongemaakt was. Naar mijn mening is de prijs te hoog voor de ervaring die we hebben gehad. Eén ding is zeker: dit is geen hotel met 4 sterren waardig.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Laten we beginnen met te zeggen dat het een rommeltje is. De kok heeft ruwe handen en kan niet echt koken, zelfs mijn schoonmoeder is beter in de keuken, en het bestek en de glazen zijn vies. De kamers vertonen enkele gebreken, zoals een lichtschakelaar die uit de muur steekt en een bed dat bijna op de grond ligt. De airconditioning maakt zoveel lawaai, het lijkt wel op een helikopter. Voor mijn kinderen is het angstaanjagend!!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit hotel verdient echt geen 4 sterren. Het personeel begreep of sprak geen Engels, hoewel ze als meertalig werden geadverteerd. Het ontbijt laat veel te wensen over, met hergebruikt brood en beleg. Het zwembad leek niet te bestaan en de wellness was verstopt in een rommelige kelder. De fitnessruimte hebben we zelfs niet kunnen vinden. Bij het uitchecken moesten we plotseling toeristenbelasting contant betalen, terwijl we alles al met de kaart hadden afgerekend. Gelukkig waren er ook wat positieve aspecten, zoals het prachtige uitzicht op zee en de vriendelijke schoonmaakster die dagelijks onze kamer verzorgde. De locatie nabij bus- en treinstations was ook handig.



© 2007-2025 ReisChecker.nl