ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Foro Romano Imperatori

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik werd omringd door een warme en gastvrije sfeer tijdens mijn verblijf. De ligging van het hotel is perfect, op slechts een steenworp afstand van het bruisende toeristische centrum. Het personeel was zeer attent en vriendelijk, waardoor mijn ervaring des te aangenamer was. De kamers waren comfortabel en brandschoon, waardoor ik me direct op mijn gemak voelde. Mijn verblijf was fantastisch en ik zou reizigers die deze regio bezoeken ten zeerste aanbevelen om voor dit hotel te kiezen. Een echte aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit verblijf verdient eigenlijk niet eens het label 'hotel'. Ik zou het eerder een hostel noemen, en dat is eigenlijk nog een compliment. Er ontbreekt een lift, de lucht binnen is bedwelmend en muf. Hondenhaar - hoewel ik van dieren houd - en haar overal. Geen warm water, en de douche heeft niet eens een afneembare douchekop. De badkamer is bedekt met stof en haar, en er zijn ondefinieerbare druppels op de muren. Geen bidet, stoffige gordijnen en airconditioning, vuile ramen en roestige deuren die nauwelijks open gaan. Het ontbijt is een grap, met slechts twee verpakte koekjes en jam, vergezeld van een vieze waterkoker. De koelkast is kapot en de koffiemachine zit vol vuil. En dat alles voor € 520 voor 3 nachten, zonder bonnetje. Een verblijf in dit vervallen pand wordt ten zeerste afgeraden. Zo'n rampzalige ervaring heb ik nog nooit eerder meegemaakt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Het lijkt alsof deze accomodatie alles in zich heeft om een ​​perfect verblijf te verpesten. Met kamers gelegen op de derde verdieping en een lift die het niet doet, voel je je bij voorbaat al uitgeput. De wifi is een ander obstakel, waardoor je je afvraagt of je afgesloten bent van de buitenwereld. Alsof dat nog niet genoeg is, lijkt de verbinding met de eigenaar volledig verbroken te zijn, alsof er een taalbarrière is die onoverbrugbaar lijkt. Desondanks zijn de kamers schoon, maar ze stralen een zekere graad van vergane glorie uit. Het is duidelijk dat er ooit moeite is gedaan om ze comfortabel te maken, maar het gevoel van luxe is wat vervlogen. Gelukkig is er één lichtpuntje in deze duisternis: de locatie is allesbehalve slecht.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Als jouw belangrijkste focus enkel de locatie is, dan is dit hotel zeker een goede keuze. De ligging is absoluut top. Er zijn echter weinig andere positieve punten die ik kan benoemen. Toch wil ik graag vermelden dat de tegelvloer in mijn kamer er prachtig uitzag, vandaar de foto die ik deel. Ook was er een vriendelijke hond die hier verbleef.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Het is jammer dat de unieke locatie van het gebouw niet volledig tot zijn recht komt. Bij binnenkomst valt direct de penetrante geur van rook op bij de receptie, wat wel wat frisheid kan gebruiken. De kamer is ruim, maar helaas lijkt er weinig aandacht te zijn besteed aan de schoonmaak, wat resulteert in stofophopingen. Daarnaast laat de temperatuurregeling te wensen over; de eerste nacht leden we kou omdat we het niet warm konden krijgen. Zelfs als er eindelijk warm water uit de kraan komt, is het nog steeds een uitdaging om fatsoenlijk te kunnen douchen door een gebrek aan waterdruk. Ondanks de vriendelijkheid van het personeel, zou ik persoonlijk niet terugkeren naar deze accommodatie.



© 2007-2025 ReisChecker.nl