ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Quattro Fontane

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Enige tijd geleden verbleven mijn partner en ik in deze accommodatie. Het voelde als een unieke mix tussen een Airbnb en een hotel, maar we hebben ontzettend genoten van ons verblijf. De eigenaar was ontzettend vriendelijk en een andere medewerker voorzag ons van een handige kaart met eetgelegenheden in de buurt. We voelden ons veilig en konden veel plekken te voet bereiken, waardoor we alleen een taxi namen als we echt moe waren. Een onverwachte verrassing was dat ik mijn iPad was vergeten. Ze hebben er alles aan gedaan om het terug te sturen naar Engeland, wat echt top was. Hartelijk dank voor jullie geweldige hulp - absoluut een aanrader om hier te verblijven!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het Relais Quattro Fontane is een eigentijds en verfijnd hotel, ingericht in een minimalistische stijl maar voorzien van alle comfort die je van een accommodatie mag verwachten. De kamers zijn schoon en keurig ingericht, waardoor je je direct thuisvoelt. Op slechts 300 meter afstand, bij Pan Bernardo, kun je genieten van een heerlijk ontbijt. Tijdens ons verblijf hebben we geen enkel minpunt kunnen ontdekken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Positief punt: Deze accommodatie was onberispelijk schoon en voelde erg veilig aan. De douche was geweldig en de manager stond altijd klaar om te helpen. Voor de prijs, zeker gezien de locatie in Rome, was het echt een koopje. Negatieve punten: Ondanks dat deze plek werd aangeprezen als geschikt voor 3 volwassenen, bleek het eigenlijk te krap te zijn. Zonder gebruik van de slaapbank was er eigenlijk alleen genoeg ruimte voor 2 volwassenen. Als ik het zou moeten beoordelen op basis van accommodatie voor 3 volwassenen, zou ik het maar een score van 3 geven. Ook was het lastig dat er geen handige restaurants in de buurt waren. We moesten ver lopen of een taxi nemen voor de maaltijden. Bovendien was er geen ontbijt beschikbaar, dus moesten we elke ochtend de deur uit voor eten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tijdens onze trip naar Rome hebben we twee nachten doorgebracht in dit verblijf. Francesco was ontzettend vriendelijk en attent. Hij gaf ons handige tips om optimaal van onze tijd in Rome te kunnen genieten en alle must-see bezienswaardigheden te ontdekken. De faciliteiten waren uitstekend. Onze kamer had een charmant klein balkon waar we van hebben genoten. De bedden waren uiterst comfortabel en alle beddengoed en kussens voelden van hoge kwaliteit aan. De kamer en badkamer waren modern en goed uitgerust, inclusief een goede haardroger. Het enige minpuntje was dat er niet altijd personeel aanwezig was en dat de hoofdingang aan de hoofdweg kapot was, wat voor enige ongerustheid zorgde gezien we ons in een nieuwe stad bevonden. Dit zorgde er ook voor dat we onze bagage niet konden achterlaten, aangezien het personeel al vertrok voordat we naar de luchthaven moesten. Ondanks deze kleine nadelen, is de locatie geweldig - op slechts 10 minuten lopen van de Trevifontein. Al met al, een prachtig pension op een fantastische locatie.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ons verblijf hier was fantastisch. Francesco en het team waren ontzettend gastvrij en stonden altijd voor ons klaar. De kamer was onberispelijk en gezellig, vooral het comfortabele bed. De patio was ook een geweldige toevoeging. De locatie van de accommodatie was perfect, we waren enorm tevreden.



© 2007-2025 ReisChecker.nl