ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Golden Tulip Aemilia

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is echt een aanrader! De kamers zijn heerlijk rustig en het ontbijtbuffet is echt indrukwekkend, zeker gezien de standaard in Italië. Het dakterras biedt een adembenemend uitzicht over de stad. Enige nadeel is dat het hotel net buiten het historische centrum ligt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is tot in de puntjes verzorgd en straalt harmonie uit. Het ontbijt is van topkwaliteit met een uitgebreide selectie. De hygiëne is onberispelijk. Het dakterras op de zesde verdieping biedt een prachtig uitzicht, maar mist wel wat unieke elementen, afgezien van een paar loungebanken. Binnen 15 minuten wandelen vanaf het hotel bevind je je al bij de Twee Torens - een geweldige locatie om te verkennen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is tot in de puntjes verzorgd en de service wordt geleverd door een team van hartelijke medewerkers.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is een echte aanrader voor een verblijf in de stad. De locatie is ideaal, vlakbij het centrum. Het personeel is zeer behulpzaam en vriendelijk, wat de ervaring nog beter maakt. Het enige minpuntje is dat het dakterras onderbenut wordt, terwijl het uitzicht adembenemend is.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit luxe hotel is echt een pareltje, met een ideale ligging op slechts 20 minuten lopen van het historische stadscentrum. De wandeling naar het centrum is misschien niet de meest spectaculaire, maar de locatie is verder prima bereikbaar.



© 2007-2025 ReisChecker.nl