ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Continental

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het hotel leverde uitstekende service! Hoewel we oorspronkelijk voor 2 nachten hadden geboekt, bleek er een overboeking te zijn. Gelukkig verplaatsten ze ons naar het luxe 5-sterrenhotel naast de deur, dat toevallig ook van dezelfde eigenaar was.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is een echte parel! Gelegen in het hart van Genua, is het de perfecte uitvalsbasis om de stad te verkennen. Het bijbehorende restaurant is van topkwaliteit en het personeel is uiterst vriendelijk en behulpzaam. De sfeer is geweldig, vooral door de charmante ouderwetse lift die absoluut de aandacht trekt. Met een ideale ligging nabij het station en de haven, en gemakkelijk bereikbaar met de auto (inclusief parkeergarage), is dit hotel een echte aanrader voor een onvergetelijk verblijf in Genua.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit sfeervolle hotel ligt op een perfecte locatie, nabij het treinstation. De grandeur van het gebouw straalt direct bij binnenkomst al je tegemoet. Vanuit het hotel loop je op een charmante manier de stad in, langs allerlei interessante bezienswaardigheden. Het gebouw ademt historie met zijn vele authentieke elementen, zoals een prachtige oude houten lift die bijdraagt aan de unieke ervaring. Wij verbleven in een ruime kamer met een fantastisch uitzicht op een levendig plein met een standbeeld van Columbus. Kortom, geen standaard modern hotel, maar een plek met karakter en allure.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel biedt ruime kamers met een gezellige badkamer, voorzien van een bad en douche. Het bed is van goede kwaliteit en alles is netjes schoon. De klassieke lift met dubbele deuren voegt een vleugje nostalgie toe. Het ontbijtbuffet is uitgebreid en de Nespresso machine zorgt voor een heerlijke espresso. Het is mogelijk om op aanvraag later uit te checken tegen een vergoeding, maar dat kan wat aan de prijzige kant zijn. De parkeerservice is efficiënt en kost €25 per dag, waarbij onze auto op tijd klaar stond voor vertrek toen we erom vroegen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ons verblijf in dit hotel was uitstekend! De service was top en het personeel was erg vriendelijk. De kamers waren altijd schoon en netjes, en we kregen elke dag schone handdoeken en een opgeruimde badkamer. De locatie liet echter te wensen over, aangezien we ongeveer twintig minuten moesten lopen naar het centrum. Gelukkig was het openbaar vervoer wel dichtbij, wat een groot voordeel was.



© 2007-2025 ReisChecker.nl