ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Canaletto

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Hotel Canaletto in het betoverende Venetië is werkelijk een unieke parel. Met zijn ideale ligging, luxueuze voorzieningen en kwalitatieve kamers biedt dit hotel een ongekende ervaring. Mijn oprechte aanbeveling voor wie Venetië bezoekt. Wat ons enorm aansprak, was de perfecte locatie van het hotel. Op een steenworp afstand van het bruisende San Marcoplein en de iconische Rialtobrug, maar toch omgeven door rust en sereniteit. Een verademing in het levendige Venetië. Het inbegrepen ontbijt was gevarieerd en zette ons telkens op de juiste toon voor de dag. Zowel de algemene ruimtes als de kamers straalden een onberispelijke netheid uit. Onze kamer, met een charmante zolder als slaapruimte en ramen die uitzicht boden op een schilderachtige gracht, wist ons te bekoren. Het personeel van het hotel verdient ook lof: ongekend behulpzaam, zowel voor als tijdens ons verblijf. In het bijzonder maakte Alessandro aan de receptie ons verblijf extra speciaal. Onze oprechte dank aan het personeel voor hun bijdrage aan een onvergetelijk verblijf.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een verrassende ontdekking was dit! Ik had een bijna verlopen vliegvoucher en besloot last minute om samen met een vriend voor een nachtje naar Venetië te vliegen. In mijn zoektocht stuitte ik op Hotel Canaletto, dat er op de website direct uitsprong als een uitstekende keuze. We verbleven in een prachtige superior tweepersoonskamer op de tweede verdieping, die werkelijk fantastisch was met zelfs een extra eenpersoonsbed. De kamer leek onlangs gerenoveerd te zijn in een charmante Venetiaanse stijl met een vleugje moderniteit. Het was ruim, met een luxueus ligbad naast het bed gescheiden door een elegant glazen raam. De badkamer was handig ingedeeld met een douche en een wastafel in de kleedkamer. Soms is het de moeite waard om wat extra te betalen voor dat extra stukje comfort. Het ontbijt was werkelijk super, met zowel zoete als hartige opties die zeer bevredigend waren. En het feit dat het hotel gratis bagageopslag aanbood, zorgde ervoor dat we na het uitchecken nog zorgeloos door de stad konden dwalen. De locatie was ook uitstekend, op slechts 300/400 meter van het bruisende Piazza San Marco, op slechts 5 minuten loopafstand. Bovendien waren er diverse goede restaurants in de buurt van het hotel te vinden. Het was jammer dat we moesten vertrekken, maar één ding is zeker: bij mijn volgende bezoek aan Venetië is Hotel Canaletto een zekerheid.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

We hebben onlangs 3 nachten doorgebracht in dit prachtige hotel om de verjaardag van een vriend te vieren en het was werkelijk fantastisch! Onze kamer was geweldig, met een balkon en een bad met uitzicht op de slaapkamer. De service was top-notch, het personeel was ontzettend gastvrij en de algehele hygiëne was uitmuntend. Het eten was heerlijk en gevarieerd. De locatie van het hotel was perfect, want alles was op loopafstand te bereiken binnen 5 minuten. Bedankt voor deze onvergetelijke vier dagen, we zullen zeker terugkomen! ❤️



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een fantastisch Halloweenweekend in 2024 heb ik gehad, en toevallig was het ook nog eens mijn verjaardag! Het hotel had een perfecte locatie dichtbij San Marco, weg van de drukte van toeristen. Mijn ruime en schone kamer was een verademing. Hoewel het misschien wat aan de prijzige kant was, was het in lijn met andere hotels van hetzelfde niveau in het betoverende Venetië, de mooiste stad ter wereld. Het ontbijt bood een goede mix van zoete en hartige opties. De geluidsisolatie van de kamer naar buiten toe was uitstekend, waardoor ik rustig kon slapen. Een speciale vermelding verdienen de 2 receptionisten, van wie ik helaas de namen niet heb gevraagd - een met krullend haar en de ander met blauwe ogen, beiden ontzettend vriendelijk! Ik kijk er al naar uit om terug te keren naar deze betoverende plek.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik verbleef in dit hotel tijdens een druk weekend eind april. De kamer, als een klein juweeltje, was buitengewoon schoon. Het ontbijt was gevarieerd en overvloedig. Het personeel was zeer professioneel en vriendelijk. Bijzondere aandacht voor de gastvrijheid van Alessandro en Igor, die zich niet alleen onderscheidden door hun empathie, maar ook door hun speciale aandacht voor de kinderen.



© 2007-2025 ReisChecker.nl