ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Il Mercante Di Venezia

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Zorg dat je een goed beeld hebt van Venetië voordat je je verwachtingen instelt. De stad heeft een rijke geschiedenis, maar ruimte is schaars en renovaties zijn zowel lastig als prijzig. Daarnaast is het leven in de stad ook behoorlijk prijzig. Ondanks dit alles was de kamer waar ik verbleef prima. Het ontbijt was niet bijzonder spectaculair, maar wel voldoende voor een "continentaal" ontbijt in Italië. Het personeel was vriendelijk en behulpzaam, en sommigen waren zelfs extra gastvrij. Al met al zou ik deze accommodatie zeker aanbevelen, vooral vanwege de prachtige locatie dicht bij het treinstation.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

De setting van deze accommodatie verdient absoluut alle lof, maar helaas wordt de ervaring getemperd door een muffe en oude geur. In kamer 103 kan de airconditioner wel een opknapbeurt gebruiken en de waterdruk in de douche laat te wensen over. Gelukkig maakt het heerlijke ontbijt met versgebakken croissants een hoop goed. Gasten dienen er echter rekening mee te houden dat er geen lift aanwezig is.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Zonder woorden! Dit hotel is fantastisch! Ik wil benadrukken hoe ongelooflijk vriendelijk het personeel is, en de kamer waar ik verbleef was prachtig en brandschoon. Het ontbijt was uitmuntend met heerlijk verse croissants. Mijn verblijf was werkelijk onvergetelijk.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Direct om de hoek van het treinstation, maar verstopt in een rustig steegje. De service was een aangename verrassing, aangezien het personeel buitengewoon vriendelijk was - vooral de dame met de bril, wat een onverwacht genoegen was. Toen we de volgende ochtend vroeg moesten vertrekken, boden ze zelfs een ontbijtpakket aan om mee te nemen, dat prompt klaarstond toen we de avond ervoor terugkwamen in het hotel. De kamer was traditioneel en prima; gezien het een driesterrenhotel is, viel er niks op aan te merken. We konden onze bagage zelfs voor het inchecken opslaan, en een andere dame was zo vriendelijk om ons een dagplan voor te stellen en uitleg te geven aan de hand van de lokale kaart. Al met al een hele fijne ervaring!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Onlangs verbleven we in dit hotel voor één nacht in het begin van december. De locatie was geweldig, op slechts een korte wandeling naar het treinstation zonder dat we met onze bagage over bruggen hoefden te sjouwen. Het was handig dat we onze bagage konden achterlaten voordat we incheckten en ook na het uitchecken, vooral omdat we een late trein hadden. Onze kamer was traditioneel en uiterst comfortabel, en bovendien brandschoon. Het personeel was zeer behulpzaam en gaf ons goede tips over restaurants en bezienswaardigheden in de buurt. De locatie was perfect, met winkels, restaurants en vervoer op loopafstand van vrijwel overal. Het ontbijt was uitstekend, met een grote keuze aan opties. We hebben snel besloten om in dit hotel te verblijven en waren erg blij dat we dat hebben gedaan. Er viel niets te klagen over ons verblijf.



© 2007-2025 ReisChecker.nl