ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Carlton & Grand Canal

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De junior suite met privé dakterras was een absolute topper! Het adembenemende uitzicht was de kers op de taart. Zeker de moeite waard!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is een pareltje! Het personeel is niet alleen vriendelijk, maar ook heel efficiënt. De kamers zijn prachtig ingericht in een klassieke Venetiaanse stijl en worden goed onderhouden. Ik kan niet wachten om hier weer terug te keren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De kamer is compact en kan wel een opfrisbeurt gebruiken, vooral de badkamer oogt wat ouderwets. Desondanks was het bed verrassend comfortabel, al is het wel aan de korte kant (speciaal voor de Italiaanse lengte



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel was gewoon top, super centraal gelegen en het personeel was ontzettend vriendelijk. Ze stonden altijd paraat om al onze vragen te beantwoorden, gaven handige tips en regelden van alles voor ons. We hebben echt genoten van ons verblijf hier. De prijs is misschien wat hoger, maar het is het zeker waard. Als we in de toekomst weer naar Venetië gaan, keren we met plezier terug naar dit hotel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is zeker een aanrader vanwege de goede kwaliteit die je krijgt voor de prijs die je betaalt. Helaas misten we wel de mogelijkheid om koffie of thee te zetten op onze luxe kamer. Het personeel was daarentegen zeer gastvrij en behulpzaam, wat ons verblijf zeker heeft veraangenaamd.



© 2007-2025 ReisChecker.nl