ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Locanda Vivaldi

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Onze ervaring in dit hotel was helaas een grote tegenvaller, vooral door de slechte service die we hebben ontvangen. We hadden een luxueus en ruim appartement geboekt via een boekingswebsite, maar bij aankomst kregen we een veel kleinere kamer die niet voldeed aan onze verwachtingen. Ondanks dat we duidelijk hadden betaald voor een ander type kamer, bleef het personeel volhouden dat dit de juiste kamer was. Uiteindelijk kregen we pas na de tussenkomst van de boekingswebsite de kamer die we oorspronkelijk hadden geboekt, maar helaas gebeurde dit pas de volgende dag en dat heeft een deel van ons verblijf verpest. Deze vorm van service is absoluut onacceptabel, dus ik zou deze accommodatie niet aanbevelen aan anderen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit prachtige hotel beschikt over ruime historische kamers en royale badkamers. De kamers aan de waterkant bieden een adembenemend uitzicht over de grachten van de stad. Gasten kunnen genieten van een kleine maar luxueuze dakterras met uitstekende service en een even indrukwekkend panorama. De ligging is ideaal, op slechts 5 minuten van het San Marcoplein, en naast het hotel bevindt zich een belangrijk vaporetto-station met goede verbindingen naar verschillende plekken in de stad.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Mijn recente verblijf in het Vivaldi Hotel in Venetië was een mix van verrassing en gemengde gevoelens. Het uitzicht was werkelijk verbluffend en het ontbijt was boven verwachtingen, maar de kamers hadden duidelijk wat aandacht nodig om de magie van de omgeving te evenaren. Een speciale vermelding verdient Khadija, wiens warme glimlach en hartelijke benadering echt het verschil maakten. Met haar gastvrijheid zorgde ze ervoor dat we ons direct thuis voelden, wat een lichtpuntje was tijdens ons verblijf!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een fantastische ervaring hadden wij in dit hotel! De ligging was perfect en het personeel was ontzettend vriendelijk en behulpzaam. Het ontbijt was heerlijk en de kamer en badkamer waren beide in uitstekende staat. We hebben ook genoten van het restaurant op de bovenste verdieping, waar de prijs-kwaliteitverhouding echt top was. Dit hotel heeft zeker bijgedragen aan het succes van mijn 60e verjaardagsreis. We verbleven er op 21-22-23 september met mijn geweldige metekind en zijn partner. Een echte aanrader! - Marijke Vanparrys



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De ligging is gewoonweg perfect! Je bent binnen 5 minuten lopen op het San Marcoplein, en slechts 2 minuten verwijderd van de waterbushalte met een prachtig uitzicht. Het personeel is ontzettend vriendelijk en het ontbijt is heerlijk. Wat voor ons echt opviel, is dat we zelfs tot 10.30 konden ontbijten, dat hadden we nog niet eerder meegemaakt. Het enige minpuntje, maar echt het enige minpuntje, is dat de douche wat aan de kleine kant is. Voor mensen van 1,85 of langer kan dit een uitdaging zijn, zowel met douchen als met slapen. Verder was alles perfect!



© 2007-2025 ReisChecker.nl