ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Scala

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Mijn algehele ervaring was positief: de kamer was schoon en had een luxe douche, de centrale airconditioning zorgde voor een aangename temperatuur, het personeel was vriendelijk en het ontbijt was uitstekend. Hoewel ik geen vijfsterrenbeoordeling zou geven vanwege het gebrek aan nachtelijke receptie voor noodgevallen, heeft de locatie aan een drukke weg ons eerste nacht meerdere keren gestoord met het geluid van ambulances en passerende voertuigen, zelfs met gesloten ramen. Het zou een slimme zet zijn om te investeren in geluidsisolatie. Het hotel beschikt over een prachtige tuin waar je kunt parkeren.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamers zijn keurig schoon, het personeel is hartelijk en er is gratis parkeergelegenheid beschikbaar. Hoewel het interieur een beetje ouderwets is, heeft het zeker zijn charme. De locatie is ideaal, met het historische stadscentrum op fietsafstand. Het ontbijt is heerlijk en de koffie is uitstekend. Bedankt voor de gastvrijheid!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Gelegen op korte loopafstand van het bruisende centrum van Treviso, biedt deze accommodatie ruime kamers met gratis wifi. De medewerkers staan bekend om hun gastvrijheid en attentheid. Het ontbijt is samengesteld uit hoogwaardige producten. Het enige nadeel dat genoemd kan worden, is het gebruik van centrale airconditioning.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het hotel ligt aan een levendige straat met handige voorzieningen zoals een supermarkt, restaurants en cafes in de buurt. Het personeel was bijzonder vriendelijk en het ontbijt was uitstekend. Onze fietsen waren veilig opgeborgen. Hoewel het hotel wel wat verouderd is, was het nog steeds proper en de bedden lagen comfortabel.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Het hotel heeft een wat gedateerde uitstraling: de kamers zijn voorzien van oude meubels en de douches laten wat te wensen over. Het verkeerslawaai van de drukke weg is duidelijk hoorbaar in de kamer, zelfs met de ramen gesloten. Een opvallend punt is dat de airconditioning centraal wordt geregeld door de receptie, waardoor gasten geen controle hebben over de temperatuur in hun eigen kamers. Ondanks deze tekortkomingen, is het hotel wel voorzien van een handige privéparkeergelegenheid en een gezellige ontbijtruimte met een goede selectie aan gerechten. Het personeel is altijd vriendelijk en de prijs is redelijk. Over het algemeen kan het verblijf daarom als minder bevredigend worden ervaren, maar de positieve punten maken het toch nog de moeite waard.

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl