ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Jolly President

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is absoluut top! Het ligt super centraal, alles is op loopafstand te bereiken. Ondanks de levendigheid buiten, kun je binnen genieten van rust en stilte. Ik raad het zeker aan!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel overtrof al mijn verwachtingen met zijn uitstekende serviceniveau en gastvrije personeel. Het ontbijt was heerlijk, de bedden waren super comfortabel en de sfeer in de bar was gezellig. Kortom, een topervaring!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel heeft een ideale ligging, op loopafstand van het Centraal Station. Het ontbijt is heerlijk en divers van aanbod. Het personeel is uitermate gastvrij, voorziet in tips en denkt graag met je mee - dat is echt top. De kamers zijn fris en comfortabel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een geweldige ontvangst! Tijdens onze stedentrip ter ere van mijn veertigste verjaardag werden we volledig in de watten gelegd door Carmen en haar team. De kamers waren prachtig, het personeel ontzettend vriendelijk en het ontbijt was top! Echt een aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ons verblijf in dit hotel was een fantastische ervaring. We waren er meteen toen de grenzen weer opengingen na de pandemie, waardoor het hotel net heropend was en weer tot leven kwam. Het parkeren in de garage aan de achterkant van het hotel, met een vorm van valetservice, was handig. Let op dat er bovenop de standaardprijs van de kamer nog een milieubelasting van 3 euro betaald moet worden als je geen elektrische of hybride auto hebt. De ontvangst was hartelijk en gastvrij met een zeer vriendelijke baliemedewerker. De kamers waren uitstekend en brandschoon, verzegeld na de schoonmaak om een verblijf te garanderen dat aan de hoogste standaarden voldoet. De bedden waren comfortabel en stevig, waardoor je niet doorzakt. Het ontbijt in het hotel was ook goed geregeld volgens de coronamaatregelen. De ligging van het hotel is perfect voor uitstapjes naar de stad en er zijn genoeg leuke restaurantjes in de omgeving te vinden.



© 2007-2025 ReisChecker.nl