ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Pousada Senhora Das Neves

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Geen extra sterren te vergeven, maar dat is eigenlijk ook niet nodig. Op zoek naar een eetgelegenheid in Almeida, kwamen wij uit bij dit restaurant dankzij positieve Google-recensies - en daar hebben we geen moment spijt van gehad. De gerechten waren stuk voor stuk huisgemaakt, vers en ronduit verrukkelijk. De verhouding tussen prijs en kwaliteit was meer dan uitstekend te noemen. Wij hebben alle drie variëteiten kabeljauw uitgeprobeerd en vertrokken meer dan voldaan met een tevreden gevoel en goed gevulde magen. De eigenaren van het restaurant zijn zeer aimabele mensen, ontzettend vriendelijk en attent. Zonder twijfel kom ik hier weer terug zodra ik in de buurt ben. Alle goeds toegewenst :)

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Samen met mijn partner en een paar vrienden besloten we de omgeving te verkennen, maar helaas was onze ervaring niet zoals gehoopt. Het eten was niet versbereid. Alles leek opgewarmd te zijn. Het lamsvlees had een intense en onaangename smaak, alsof het van oude schapen afkomstig was. De kabeljauw zat vol met graten en was droog tot op de kern. Zelfs de nagerechten waren uitgedroogd en leken al dagen oud te zijn.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Het is jammer dat deze plek gesloten is. Laten we hopen dat dit slechts tijdelijk is.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De aangename sfeer en warme ambiance maken dit restaurant tot een culinaire ervaring. De comfortabele eetzaal biedt een uitstekende selectie van wijnen en drankjes. De huisgemaakte gerechten, zoals de heerlijke Gouden Kabeljauw en Kalfskotelet, zijn echte aanraders. Het dessertbuffet is een waar paradijs voor liefhebbers van zoetigheden en kazen. Alles was perfect en ik zal zeker terugkomen. Dit restaurant is absoluut een aanrader en verdient de titel van beste restaurant in Almeida.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Hoewel de kabeljauw wel oké was, heb ik elders veel smaakvollere gerechten geproefd. De prijs vond ik aan de hoge kant in verhouding tot de kwaliteit. Gelukkig maakte het attente en vriendelijke personeel veel goed.

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl