ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Vakantiewoning Cèsa Da Mont

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging5
  • Kindvriendelijkheid10

Wat een fantastische ervaring hebben we gehad! De gastvrijheid van de chaletstaf, M&J, heeft onze week onvergetelijk gemaakt. Elke avond genoten we van een heerlijk 3-gangendiner, 's ochtends stond er een uitgebreid ontbijt voor ons klaar en na een dag skiën werden we verwelkomd met verse hapjes en drankjes. Ze organiseerden zelfs een gezellige glühweinparty met heerlijke hapjes, waaronder apfelstrudel. Ook aan onze baby van een half jaar werd gedacht, met heerlijke fruithapjes. Niets was teveel voor M&J; ze deden er alles aan om ons verblijf onvergetelijk te maken. Het chalet is ruim, van alle gemakken voorzien en sfeervol ingericht. We hebben genoten en kijken nu al uit naar een volgend verblijf hier!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging8

Ons verblijf in het chalet was fantastisch en we herkennen ons totaal niet in de negatieve reactie. Het chalet is verdeeld over drie verdiepingen. Op de begane grond bevindt zich de keuken, waar ook het personeel aanwezig is. De eerste verdieping is een gezellige woonkamer waar je privé kunt vertoeven zonder personeel. Op de knusse tweede verdieping voelden we ons helemaal thuis. Het personeel was zeer professioneel en bereid om extra moeite te doen om het ons naar de zin te maken. Ze hebben het chalet sfeervol ingericht en hebben veel kennis van de omgeving, wat resulteerde in waardevolle tips voor een nog aangenamer verblijf. De glühwein met hapjes op de piste was een groot succes! Het skigebied met 1200 km piste was geweldig! Canazei is een charmant dorp met de hele dag door gratis skibussen die je naar de gondel brengen. We hebben een fantastische week gehad en zouden zeker nog eens teruggaan!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging6
  • Kindvriendelijkheid9

Onlangs hebben we een week doorgebracht in een chalet deze winter. Het chalet was buitengewoon schoon, wat voor ons van groot belang is. We hechten veel waarde aan hygiëne en de staf slaagde hier met vlag en wimpel. Daarnaast hebben we genoten van heerlijke rode wijnen en smakelijke maaltijden die elke avond na een dag op de skipiste werden geserveerd. De bedden waren comfortabel, maar we hadden liever dekbedden in plaats van dekens en lakens. De kamers waren allemaal warm en gezellig, terwijl de staf beneden beschikbaar was zonder onze privacy op de bovenverdiepingen te verstoren, waar er zelfs nog een tweede woonkamer was. Het enige nadeel vonden we dat de trap aan de buitenkant van het chalet was in plaats van binnen. Een leuk extraatje voor zowel de kinderen als onszelf was het nabijgelegen sledenparcours, waar we veel plezier hebben beleefd. Bovendien bracht een gratis skibus ons elke dag van en naar de piste. Al met al was het een fantastisch verblijf en we kijken er zeker naar uit om terug te keren!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging10

De negatieve recensies herken ik totaal niet! Wij hebben met een groep een geweldige tijd gehad in dit chalet. Het heeft drie verdiepingen, waarbij de bovenste een knusse ruimte is. Op de middelste verdieping is er een gezellige huiskamer waar je privé kunt verblijven zonder personeel. Op de begane grond bevindt zich de leefkeuken waar de maaltijden worden geserveerd en waar het personeel aanwezig is. We waren onder de indruk van het professionele personeel dat altijd bereid was om iets extra's te doen. Ze kennen de omgeving goed en weten precies waar je moet zijn. Het chalet was prachtig ingericht en de glühwein en hapjes op de piste waren een groot succes. We hebben echt een leuke week gehad in Cesa da Mont! Het skigebied is makkelijk te bereiken met de gratis skibussen die de hele dag rijden. Met ongeveer 1200 kilometer aan pistes is Canazei een geweldige bestemming voor een fantastische skivakantie.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging6

Michka en Jad, die namen blijven bij, hebben uitstekende zorg verleend tijdens ons verblijf. Het ontbijt was heerlijk in de ochtend en het avondeten was zeer gevarieerd. De badkamers konden wel wat vaker worden schoongemaakt en de kamers waren aan de kleine kant, maar dat was voor ons geen probleem aangezien we ze alleen gebruikten om te slapen. De oprit naar de accommodatie was behoorlijk steil, maar nog steeds haalbaar als deze schoon was. Er was helaas één dag dat de verwarming niet werkte, maar dit werd snel opgelost. Onze privacy was goed gewaarborgd en we hebben weinig hinder ondervonden van hun aanwezigheid, soms was het zelfs heel gezellig. De skibus was een optie, maar we kozen ervoor om de auto te nemen naar de parkeerplaats voor slechts € 4,- voor de hele dag. Het skigebied was enorm uitgestrekt en we hebben slechts een kwart ervan kunnen verkennen, maar de pistes waren van uitstekende kwaliteit en goed op elkaar aangesloten. De Italianen (die voorheen niet mijn favorieten waren) waren ongelooflijk gastvrij en gaven persoonlijke aandacht, zelfs in de drukte. De pistes waren goed onderhouden en bieden een prachtig panoramisch uitzicht. Voor een ontspannen vakantie was dit een uitstekende keuze, bedankt!





© 2007-2025 ReisChecker.nl