ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Camping Le Pré Catalan

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging8
  • Kindvriendelijkheid9

De camping was prachtig en goed onderhouden, met een ruime caravanplek in de buurt van de speeltuin. Onze plek bood genoeg ruimte en privacy. De plekken dichter bij het zwembad leken wel wat kleiner en vaak verscholen achter mobilhomes. Het sanitair was erg netjes en het zwembad was ook top. We waren erg tevreden!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging8
  • Kindvriendelijkheid9

Na een heerlijke vakantie van twee weken kunnen we vol enthousiasme terugkijken op ons verblijf op deze geweldige camping. We hebben genoten van onze ruime staanplaats en hebben gezien dat de camping en het sanitair uitstekend onderhouden worden. Het eten op de camping was verrassend goed en we hebben geen moment last gehad van lawaai. Met onze kinderen van 1 en 5 jaar was het ook goed vertoeven. Dit is zeker voor herhaling vatbaar, wij komen hier zeker nog eens terug!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging7
  • Kindvriendelijkheid4

De camping was in orde, met nette en schone faciliteiten en ruime staanplaatsen. Het sanitair werd regelmatig schoongemaakt en het zwembad was prachtig, hoewel er niet genoeg ligstoelen waren en je niet met een handdoek kon reserveren. Helaas was er weinig ruimte bij het zwembad. Gelukkig waren er winkels in de buurt en was het strand gemakkelijk bereikbaar met de auto, met gratis parkeergelegenheid. De animatie was voornamelijk in het Frans en er was wat geluidsoverlast van activiteiten op de camping. Voor tieners was er weinig te doen; er werden geen speciale activiteiten voor hen georganiseerd, en het veld voor voetbal en dergelijke sloot al om 22.00 uur.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging6

Een levendige en ruim opgezette plek met een speelse mix van huisjes en tenten. Het sanitair laat hier en daar te wensen over en is niet altijd open. Een douche nemen tussen 01.00 en 07.00 uur is helaas niet mogelijk. Het restaurant is beperkt geopend en de service laat te wensen over, het eten vond ik persoonlijk ook niet erg smaakvol. Gelukkig zijn er veel uitstekende eetgelegenheden te vinden aan de boulevard bij het strand.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging10
  • Kindvriendelijkheid8

Wat een prachtig pareltje van een camping is dit! We hebben hier met veel plezier twee weken doorgebracht in een tent. Het personeel is ontzettend vriendelijk en gastvrij, wat de communicatie erg fijn maakt. Het is erg leuk dat er ook een Nederlandse medewerker rondloopt voor de kinderen. Helaas was het strand niet op loopafstand, dus dat was met kleine kinderen iets te ver. Omdat we in het voorseizoen waren, was het heerlijk rustig op de camping. Ondanks dat de camping niet zo groot is, biedt het wel alle faciliteiten van een grote camping. De broodjes moesten we wel een dag van tevoren bestellen, anders grepen we mis. Het zwembad was fantastisch, vooral het verwarmde diepe bad en het ondiepe gedeelte waar de kleintjes veilig konden spelen. De animatie was ook top, ondanks dat het rustig was op de camping. In het restaurant konden we genieten van heerlijke, betaalbare pizza's en schotels. Het enige minpuntje waren de kleine steekvliegjes.





© 2007-2025 ReisChecker.nl