ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Vakantiepark Adalbert Stifter

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging8

Het gebouw beschikt over diverse aantrekkelijke appartementen. Ons huis met een tuin was eenvoudig, maar goed onderhouden. De verhouding tussen prijs en kwaliteit is absoluut gunstig. Bovendien is er in deze buurt genoeg te beleven!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging8
  • Service5
  • Kindvriendelijkheid8

Dit park is een juweeltje voor wie op zoek is naar rust en ontspanning. De omgeving is adembenemend mooi en perfect voor wie even wil ontsnappen aan de drukte van alledag.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging10
  • Kindvriendelijkheid7

Het diner liet wat te wensen over en als je later kwam eten, was er vaak bijna niets meer over. Gelukkig was onze chalet ruim en van alle gemakken voorzien. De ligging was prachtig, vlakbij Passau en de Donau. De prijs-kwaliteitverhouding was top: ik betaalde destijds slechts 40 euro per dag voor vol pension, inclusief drankjes, in juli 2008.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit3
  • Ligging2
  • Kindvriendelijkheid5

De accommodatie is sober ingericht met een opklapbaar tweepersoonsbed in de woonkamer, terwijl beloofd was dat er een tweepersoonsbed in een aparte slaapkamer zou zijn. Bovendien ontbreekt er een gordijn aan de voordeur. Alleen Duitse informatie beschikbaar en beddengoed en handdoeken worden slechts eens in de 14 dagen verschoond. De omgeving is prachtig, maar over het verblijf zelf valt weinig positiefs te zeggen. Geen aanrader wat mij betreft.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4
  • Ligging4

De verwachtingen die werden gewekt door de mooie foto's en beschrijvingen op de website van Sunweb, werden niet waargemaakt toen we aankwamen bij de accommodatie met drie sterren. De inrichting was verouderd en versleten, vooral de klapbedden met doorgelegen matrassen. Toen we hierover klaagden, kregen we te horen dat ze volgend jaar worden vervangen. Het eten was acceptabel op goede dagen, maar ronduit vies op slechte dagen. Daarbij was het restaurant op vijf minuten loopafstand van de huisjes en was alles in een onverstaanbaar Duits dialect. Het terrein was klein en hoewel alle faciliteiten aanwezig waren, verkeerden ze in slechte staat van onderhoud. Het all-inclusive pakket was eigenlijk meer volpension, wat teleurstellend was. Om toch nog iets van de vakantie te maken, vertrokken we vroeg in de ochtend en kwamen laat terug. Uiteindelijk besloten we zelfs eerder te vertrekken, wat de receptioniste niet leek te verbazen - waarschijnlijk kwam dit vaker voor.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging9
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid5

Dit knusse parkje met gezellige chalets straalt een charmante sfeer uit. Hoewel het grootste deel privébezit is, was het bij aankomst opvallend rustig. We hadden gehoopt op meer levendigheid met gezinnen en kinderen. De service was prima, gastvrij en het gemak van elke ochtend vers brood bij de hand was erg fijn. Er zijn twee zwembaden, waarvan één buiten onverwarmd en binnen te koud met te weinig ligbedden. De speeltuin voor kinderen was oké, maar door het schuine terrein was voetballen wat lastig. Ons appartement, nummer 401, was keurig schoon, maar duidelijk niet gemoderniseerd sinds 1979. De kinderkamer was prima, maar het opklapbed voor de ouders in de woonkamer was teleurstellend en de badkamer en keuken oogden verouderd. Hier moet echt werk van gemaakt worden, vooral om het geheel meer eigentijds te maken. Gelukkig is er genoeg te beleven in de omgeving, wat gunstig is voor diverse daguitstapjes, en de receptie was zeer behulpzaam bij het plannen hiervan. We hebben veel ondernomen en genoten van de prachtige omgeving, de gastvrijheid en de betaalbaarheid. Ondanks wat wisselvallig weer hebben we een heerlijke vakantie gehad.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit3
  • Ligging6
  • Kindvriendelijkheid7

De bedbank in de woonkamer is erg simpel en basic, niet aanbevolen voor comfort. Het bankstel is van slechte kwaliteit en het aanbod van Duitse televisiezenders is beperkt. De all-inclusive service laat te wensen over, de kok lijkt beter te zijn in jodelen dan in koken.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl