ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Rembrandt

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wit is een fantastische kerel met een geweldige service en een positieve insteek.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Hotel Rembrandt in Bangkok blijft een geweldige plek om te verblijven en de stad te verkennen. Echter, de kamers kunnen wel een opfrisbeurt gebruiken. Een moderne douche in plaats van het bad zou een goede verbetering zijn. Daarnaast ontbrak het aan informatie over het hotel in de kamers, zoals de locatie van het zwembad en de ontbijtruimte en de openingstijden ervan. Het touchscreenpaneel liet ook te wensen over en het ontbreken van een bagagerek maakte het wat onhandig. Ondanks deze minpuntjes, blijven we toch terugkomen naar dit hotel, mede door de uitstekende service van Mr. Toubby, de bell-boy.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is echt een pareltje! Het ontbijt is heerlijk en uitgebreid, de kamers zijn prachtig en de locatie is perfect. Het management en personeel zijn uitzonderlijk attent en staan altijd voor je klaar. Tijdens ons verblijf gleed mijn man uit in de badkamer en brak daarbij zijn pols. De volgende dag vonden we een lief kaartje en bloemen op de kamer om hem beterschap te wensen. Dit gebaar was echt hartverwarmend! Dit hotel verdient absoluut vijf sterren, en eigenlijk zelfs nog meer dan dat!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Prachtig panoramisch uitzicht vanaf de rooftop bar. De kamers stralen netheid en frisheid uit, zonder enige spoor van vuil. De service is uitstekend, met vriendelijke medewerkers die voor je klaarstaan. Helaas was het zwembad op een middag niet toegankelijk vanwege een bruiloft, wat ik persoonlijk wat ongepast vond. Gelukkig bleek er een ander zwembad te zijn bij het suite gebouw. Het ontbijt is zeer gevarieerd, met warme gerechten, fruit, brood, groenten, yoghurt en veel vegetarische opties. De koffie is van goede kwaliteit en er worden verse sapjes geserveerd.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Bij het Rembrandt hebben we genoten van 2 geweldige nachten! Het is de perfecte uitvalsbasis om Bangkok te ontdekken. Het personeel is ongelooflijk vriendelijk, vooral mr. Wit van de fitnessruimte. Hij zorgt ervoor dat je tijdens het sporten niets tekort komt. Het zwembad en het ontbijt zijn absoluut hoogtepunten van het verblijf in dit hotel. We zijn blij dat we onze laatste nachten in Thailand weer in het Rembrandt zullen doorbrengen.

Melden


Reisperiode: juli 2022

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging8
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid8
  • Verzorging8
  • Voorzieningen8

Heerlijk hotel in de buurt van de metro waarmee je overal naar toe kan. Het hotel is gelegen in een rustige straat. er is een service van het hotel die je afzetten bij de metro. Gezellig zwembad met ligbedden en in de rooftop bar kun je lekker wat drinken. Er zitten meestal wel veel Nederlanders.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl