ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Vakantiewoning De Soeten Haert

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit1
  • Ligging7
  • Service4
  • Kindvriendelijkheid6

Het park is prachtig gelegen, maar onze ervaring in de bungalow was helaas alles behalve positief. Bij het vertrek ontdekten we dat de matrassen beschermd waren met hoezen die onder de urine- en bloedvlekken zaten. Dit hadden we niet gezien bij aankomst, anders waren we direct weer vertrokken. De keuken vertoonde sporen van vet die langs de muur liepen wanneer de waterkoker werd gebruikt, en de vloerbekleding op de bovenverdieping was volledig versleten en voelde vies aan. Na het indienen van een klacht ontvingen we een e-mail van Roompot waarin stond dat er € 50,- naar onze rekening was overgemaakt, zonder verdere uitleg of excuses. Dit is een duidelijk voorbeeld van slechte klantenservice, vooral voor trouwe gasten van hun parken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging8
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid7

Het zwemparadijs bevindt zich op een kleine afstand van 25 kilometer, wat het gemakkelijk bereikbaar maakt. Het personeel is zeer attent en vriendelijk, waardoor je je direct welkom voelt. Bovendien is de accommodatie erg comfortabel en aangenaam.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit1
  • Ligging6
  • Service5
  • Kindvriendelijkheid8

We hadden een bungalow geboekt waar onze hond ook welkom was, maar helaas liet de inrichting te wensen over. Het was een 'rookbungalow' wat de sfeer kil en sober maakte. Er ontbraken comfortabele zitplekken, essentiële keukenspullen en de douche was een uitdaging met zijn wisselende temperatuur. Voor de prijs die we betaalden, hadden we meer comfort verwacht. Het gebrek aan relaxruimte door de ongemakkelijke inrichting was een groot minpunt voor ons. Het brood was pas vanaf 08.30 uur te krijgen, waardoor er lange rijen ontstonden voor de deur. De Wifi was ook matig, ondanks de extra kosten die we hiervoor betaald hadden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging10
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid10

Deze plek is ideaal gelegen voor zowel avontuurlijke excursies als ontspannen dagen op het strand. Het is goed om te onthouden dat april nog een beetje aan de frisse kant kan zijn, dus kleed je daar naar!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging7
  • Service5
  • Kindvriendelijkheid10

Het vakantiepark heeft een prima ligging vlakbij het strand en als startpunt voor fietsroutes. De huisjes zijn echter toe aan een opknapbeurt, met versleten vloerbedekking en mager schilderwerk. De faciliteiten op het park zijn beperkt, met prijzige afgebakken kaiserbroodjes als ontbijtoptie. Gelukkig is het park op fietsafstand van Renesse, wat binnen 10 minuten te bereiken is. De schoonmaak liet te wensen over, met vette vingers op de ramen die niet waren verwijderd. De kinderen konden genieten van de animatie, maar voor volwassenen was er weinig te beleven.





© 2007-2025 ReisChecker.nl