ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Centrum Huis Ten Bosch

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Bij aankomst werden we vriendelijk ontvangen, maar helaas viel de kamer flink tegen. Het was behoorlijk stoffig en de vloerbedekking voelde niet prettig aan om zonder schoenen op te lopen. De badkamer liet ook te wensen over. Een groot minpunt was het ontbreken van een koelkastje, waardoor de kamer een onaangename temperatuur van 28 graden had (ik heb het gecheckt met mijn reiswekker die een thermometer heeft). Ik heb slecht geslapen door de hitte, heb het raam maar open gelaten en werd vroeg in de ochtend gestoord door het lawaai van een nabijgelegen snelweg en het felle daglicht dat door de gordijnen scheen. Zelfs de ventilator was flink stoffig. Het ontbijt was acceptabel, alleen was het kaiserbroodje erg droog. Toen mijn vriendin de wc bezocht bij het ontbijt, trof ze een zeer smerige wc aan met nog ontlasting en bloed erin. De wellnessfaciliteiten waren aardig, maar erg klein en snel uitgekeken. Al met al was mijn verblijf teleurstellend en ondanks dat het via een aanbieding van vakantieveilingen was geboekt tegen een lage prijs, vond ik het achteraf niet de moeite waard.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit weekend hebben mijn vrouw en ik van zaterdag tot maandag doorgebracht in het hotel. De ontvangst en het inchecken verliepen heel hartelijk. In het restaurant was het erg gezellig, vooral dankzij Timothy die een groep dames bediende tijdens de high tea. Timothy heeft een geweldig gevoel voor humor en straalt plezier uit in zijn werk, dat is duidelijk te zien en voelen. De hotelkamer was prima, je bent er ten slotte alleen om te slapen en te rusten. Geen klachten hierover. In het restaurant kun je heerlijk eten en genieten van een borrel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamers waren perfect in orde, ruim en brandschoon. De ontvangst was uiterst vriendelijk en de wellnesservaring was heerlijk ontspannend, met zelfs nog opgietingen om van te genieten. Het bestellen van eten en drinken in de wellness per telefoon was zeer handig en geen enkel probleem. Het ontbijt was eveneens fantastisch, met ruime keuzemogelijkheden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De wellnesservaring was fantastisch: niet te druk, met alle nodige faciliteiten. De sauna's waren perfect op temperatuur - de 90°C sauna was echt zoals het hoort te zijn. Ook de 70°C sauna was heerlijk ontspannend. Het bubbelbad en de stoomcabine waren royaal, en het zwembad was een fijne toevoeging. De lunch was eenvoudig maar lekker. En nu genieten we van onze ruime en brandschone kamer, met comfortabele bedden. Voelt het alsof we stiekem een upgrade hebben gehad? We zijn in ieder geval heel tevreden!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het hotel was oké, maar het eten was echt teleurstellend. Ik had gehoopt op een smakelijke maaltijd, maar het zag er helaas niet lekker uit. De uitleg van de gerechten liet ook te wensen over. Ik geef de voorkeur aan groenten boven aardappelen, maar wat ik kreeg was een teleurstellende mix van slappe groenten - een wortel, een asperge, een plakje aubergine en een champignon, met iets ondefinieerbaars onder mijn vlees. Alles was flauw en niet lekker. En alsof dat nog niet genoeg was, werden er ook nog eens een overdaad aan aardappelen geserveerd - maar liefst 8 halve exemplaren.



© 2007-2025 ReisChecker.nl