ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Galamadammen

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De afgelopen zomer ben ik drie keer met mijn 10-jarige zoontje naar deze B&B geweest. We kozen ervoor vanwege de gastvrije, hartelijke en enthousiaste eigenaren. De kamers van de B&B zijn allemaal prachtig, modern en brandschoon. Er is een self-service bar waar je 24 uur per dag tegen betaling eten en drinken kunt pakken, en het ontbijt biedt ruime keuze en heerlijke gerechten van de kok. Ik raad deze plek echt aan! Ik kijk uit naar ons volgende bezoek, toppers!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een knusse en aangename accommodatie om te verblijven! Alles is brandschoon en de kamers zijn prachtig ingericht. Het ontbijt is heerlijk uitgebreid en naast de smakelijke lekkernijen op het buffet worden er zelfs verse pannenkoeken en een versgebakken eitje geserveerd! De historische details die verraden dat je in een voormalige gevangenis slaapt, voegen echt iets unieks toe. Zeker een ervaring om te herhalen. Tot de volgende keer!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Na een heerlijk verblijf van 5 dagen thuisgekomen van deze unieke b&b, gevestigd in een voormalig politiebureau. Het behoud van nostalgische details voegt een speciale charme toe aan de sfeer. Wat deze plek echter echt onderscheidt, is de warme gastvrijheid van de eigenaren Iris en Rogier. Deze vriendelijke en gezellige mensen zorgden ervoor dat mijn verblijf extra speciaal voelde. De kamer waarin ik verbleef was prachtig, met een comfortabel bed, moderne en ruime badkamer en een eigen zitje buiten. Een waterkoker op de kamer zorgde voor koffie en thee. Het ontbijt was een waar feest! Vers gebakken broodjes en huisgemaakt brood waren heerlijk, en er was een selectie van zoete en hartige beleg, inclusief gekookte eitjes. Rogier bakte zelfs op verzoek een heerlijk eitje of pannenkoek. Een ware verwennerij! De gedeelde binnen- en buitenruimtes boden een fijne plek om te ontspannen, met self-service drinken en snacks beschikbaar en genoteerd konden worden in de map. De omgeving biedt mogelijkheden voor leuke uitstapjes, en het restaurant Spoorzicht is een aanrader voor diners. Ik kan deze b&b van harte aanbevelen en zal zeker terugkeren in de toekomst. Hartelijk dank Iris en Rogier voor jullie fantastische service en gastvrijheid. Met vriendelijke groeten, Corina



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een goede deal! Een uitstekende uitvalsbasis om de omgeving van Friesland te verkennen! De eigenaren zijn ontzettend behulpzaam en vriendelijk!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De accommodatie is ideaal voor een kort verblijf van 1 tot 2 nachten. De eigenaren zijn gastvrij en er is een knusse gedeelde ruimte. Elke kamer heeft een unieke themadeur die perfect past bij de historische achtergrond van het gebouw, dat vroeger een politiebureau was.





© 2007-2025 ReisChecker.nl