ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Golden Tulip City Süd

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Heerlijk genoten van een drankje in een comfortabele setting. De bediening aan de bar liet helaas te wensen over wat betreft gastvrijheid. Het interieur was zeer stijlvol en aangenaam. Het uitzicht op het stadion was absoluut een hoogtepunt van de avond!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is perfect voor een overnachting voordat je op reis gaat. Je kunt je auto veilig parkeren tijdens je vakantie en gebruik maken van de handige shuttleservice. Wat dit hotel echt uniek maakt, is dat het direct naast het stadion ligt, met de receptie die uitkijkt op het veld. Hoe cool is het om te ontbijten op de tribune van het Fortuna Düsseldorf stadion!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Fantastisch hotel met een unieke locatie in het stadion. Het ontbijt was heerlijk en de kamers waren brandschoon. Een leuk extraatje is dat je vanuit het restaurant zo op het balkon van het stadion kunt stappen. Tijdens ons verblijf was er zelfs een wedstrijd aan de gang, maar als die bezig is gaan de luiken dicht. Misschien kun je tegen extra betaling wel op het balkon blijven, maar dat kan ik niet met zekerheid zeggen. De ligging is ook ideaal, met de metrohalte recht voor de deur en binnen 10-15 minuten ben je in het centrum van de stad. Het openbaar vervoer in Düsseldorf is goed geregeld, je kunt gemakkelijk kaartjes kopen voor meerdere dagen of personen bij de automaat op het metrostation. Wij hadden een groepskaart voor 4 personen voor 3 dagen, wat ons slechts 38 euro kostte. Hiermee konden we onbeperkt reizen met al het openbaar vervoer in de stad. De metrolijn die vlakbij het hotel stopt is de U78.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Na twee jaar afwezigheid vanwege de pandemie, hebben we eindelijk weer kunnen genieten van een verblijf in dit hotel. Ons bezoek stond deze keer in het teken van een voetbalwedstrijd en oh, wat was het weer een plezierige ervaring. Het personeel was ontzettend vriendelijk, onze kamer was heerlijk en het openbaar vervoer stopte praktisch voor de deur. Alles was bovendien uitstekend schoongemaakt. Dit hotel zal zeker nog vaak ons verblijf worden.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Als je van plan bent om naar het stadion te gaan, is dit hotel een goede keuze vanwege de handige metroverbinding die vlakbij is. De metrodienstregeling is erg efficiënt. Het hotel zelf is wel wat gedateerd, maar alles is schoon en er is voldoende beddengoed en kussens. Het personeel is vriendelijk en behulpzaam. Voor grote auto's is er een parkeermogelijkheid bij Crown, wat op loopafstand is en handig. Het ontbijt is ook van goede kwaliteit.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl