ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Dans La Rue

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging9
  • Service9

In de laatste dagen van augustus hebben wij een heerlijk verblijf van 3 dagen gehad, ondanks een dagje regen. De accommodatie was erg schoon en we waren blij dat we onze hond mochten meenemen. Het ontbijt was verrukkelijk en uitgebreid, en de mensen die er werkten waren bijzonder vriendelijk. Het stadje Bergen was ontzettend gezellig met een overvloed aan leuke eetgelegenheden. Een absolute aanrader is om de prachtige fietsroute door de Schoorlse Duinen te verkennen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging10
  • Service7
  • Kindvriendelijkheid5

Bij Pension Dans la rue kun je heerlijk ontspannen, vooral buiten op de comfortabele loungebanken. Het eten is van topkwaliteit en heeft me positief verrast. De gastvrije eigenaren, een jong stel van rond de dertig, zorgen voor een warme ontvangst. Een echte aanrader! Het ontbijt is gevarieerd en alles is vers en smaakvol. Ik kom zeker terug, ga vooral zo door!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging9
  • Service8

Afgelopen juli brachten we drie nachten door in pension Dans la Rue. We verbleven daar met drie personen en kregen zonder problemen een extra bed in onze 'standaard' kamer. Onze ervaring in dit pension was buitengewoon aangenaam. De locatie was uitstekend, de inrichting was stijlvol en schoon (we hebben opnieuw gemerkt hoeveel verschil dat kan maken) en het personeel was uiterst vriendelijk. Daarbij was de service ook top; zo konden we voor slechts zes euro per dag fietsen huren. Wat het nog beter maakte, was dat we de avond ervoor de fietsen al mochten gebruiken, wat echt een mooi gebaar van goede service was. Kortom, een uitstekend pension met een geweldige prijs-kwaliteitverhouding. Dans la Rue is zeker een aanrader.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit1
  • Service1

Het was lastig om een geschikte datum te vinden voor onze aankomst en we hebben geen bevestiging ontvangen. Uiteindelijk kwamen we een dag later aan, wat gelukkig geen probleem bleek te zijn. De ontvangst was niet persoonlijk, maar verliep via een sms-protocol. Vervolgens kregen we via e-mail te horen dat er op woensdag geen ontbijt geserveerd werd, terwijl we hier wel voor hadden betaald en dit niet op hun website stond vermeld. Bij het eerste ontbijt was de kennismaking niet bepaald hartelijk, en hoorden we dat we als 'grouponnetje' in de verkeerde kamer zaten. 's Ochtends stormde plotseling iemand onze kamer binnen om het ontbijt te brengen, maar de eieren waren al koud. Hoewel de schoonmaakster haar best had gedaan, misten we het persoonlijke contact dat je zou verwachten bij een bed & breakfast. De kamer had geen comfortabele stoel, geen kledingkast en het toilet was te krap om fatsoenlijk op te kunnen zitten. Het bed was wel comfortabel. Al met al vonden we het verblijf duur en niet bepaald gastvrij. Voor ons geen herhaling meer.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging9
  • Service10

Buitengewoon behulpzaam bij het plannen van reizen, zeer attent met suggesties voor het ontbijtaanbod, voortreffelijke kamerbehandeling en oog voor detail op persoonlijk vlak.





© 2007-2025 ReisChecker.nl