ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Intercontinental

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Wat een indrukwekkende entree met een enorm grote, hoge en lichte lobby! Het personeel was ontzettend vriendelijk en behulpzaam. Onze luxueuze kamer op de 10e verdieping bood een adembenemend uitzicht. De hotelbar was sfeervol en het ontbijt was zeer uitgebreid, maar wel aan de prijzige kant. Het enige minpuntje was het gebrek aan parkeervoorzieningen in de Q-Park, waar de enige service vanuit het hotel een bescheiden korting van €10 op de dagprijs van €40 was, zonder oplaadpunten voor elektrische voertuigen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Al jarenlang waren we trouwe gasten van dit hotel vanwege de uitstekende ervaringen die we hadden opgedaan. Echter, sinds de naamsverandering heeft het hotel aanzienlijk ingeboet op het gebied van service. Het begon al met de parkeerwacht die onnodig de autosleutel kwam vragen, terwijl deze al was afgegeven. Dit gaf geen prettig gevoel. Vervolgens ontstond er een technisch probleem waarbij er na twee telefoontjes en twee uur wachten nog steeds niemand was komen opdagen. De service liet echt te wensen over. Voor een verblijf van twee nachten bijna 878 Euro te betalen, doet vermoeden dat er betere service mag worden verwacht.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Wat een prachtig hotel is dit, lekker centraal gelegen aan de Kö. Gelukkig is er een parkeergarage onder het hotel, super handig! De kamers zijn ruim en het bed slaapt echt heerlijk, met fijne kussens. De badkamer is ook top, van alle gemakken voorzien. Helaas was het stoombad niet beschikbaar, maar de sauna was wel keurig. Ondanks dat hebben we echt genoten van ons verblijf. Het personeel is vriendelijk en de bar die vanaf 17 uur open is, is absoluut een aanrader.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Vandaag zijn we aangekomen bij onze bestemming. Onze tienerzoon van 17 had zin om te sporten in de sportschool, terwijl wij liever wilden ontspannen in de sauna. Helaas mocht onze zoon niet verder gaan omdat hij nog geen 18 was. Dat zorgde voor wat gedoe en teleurstelling, niet bepaald hoe we onze dag hadden voorgesteld.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Ons weekend in Düsseldorf werd nog leuker door ons verblijf in dit prachtige hotel in het hart van de stad, omringd door winkels. De lobby van het hotel gaf meteen een wow-effect door zijn indrukwekkende hoogte en onze kamer was luxe en ruim, helemaal passend bij de Europese standaarden. Vanaf de 10e verdieping hadden we een schitterend uitzicht over de stad. Helaas liet het comfort van het bed te wensen over vanwege het harde matras en het slecht gevulde kussen, wat resulteerde in een onrustige nacht. Het zwembad, hoewel niet eigendom van het hotel maar van het naastgelegen fitnesscentrum waar hotelgasten ook mogen komen, viel tegen door de viezigheid met pleisters en zakdoeken rondom. Het ontbijt daarentegen was heerlijk en uitgebreid, maar vroeg arriveren is een must gezien de drukte. Parkeren in de garage onder het hotel is handig, maar behoorlijk prijzig met 40 euro per dag, zij het met een kleine korting voor hotelgasten. Al met al was ons verblijf prettig en het hotel is zeker een goede keuze voor een stedentrip, vooral als je van winkelen houdt.



© 2007-2025 ReisChecker.nl