ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Marx Motel

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging10

Het Marx Motel bevindt zich in een rustige en keurig onderhouden buurt, op slechts een steenworp afstand van het levendige centrum van Valkenburg. De studio's zijn buitengewoon schoon en voorzien van alle benodigdheden zoals een televisie, kookgerei, een 4-pits gasfornuis en een koffiezetapparaat. Hoewel de inrichting enigszins gedateerd is, straalt de accommodatie een gezellige sfeer uit. Slapen kan op de om te klappen bank of door een slim systeem van de eethoekbanken een extra slaapplaats te maken. Voor je auto is er een privé parkeerplek met afsluitbare ketting. Een absoluut hoogtepunt is het overdekte en goed verwarmde zwembad, dat zorgt voor ultieme ontspanning. De eigenaren van het motel zijn vriendelijk, gastvrij en gemakkelijk in de omgang, waardoor je je direct thuis voelt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging8
  • Kindvriendelijkheid7

Het Marx Motel in Valkenburg heeft een perfecte locatie, precies in het centrum maar toch rustig gelegen. We verbleven in een knusse studio, die weliswaar compact was maar prima voldeed voor een lang weekend met ons kindje. We overwegen zeker om terug te keren. De bedbank in de woonkamer is echter niet ideaal voor lange mensen, aangezien je voeten er behoorlijk uitsteken. Ook was de kamer vrij licht vanwege de niet-verduisterende gordijnen. Het zwembad was een absolute plus, en het binnenplaatsje met een klein speeltoestel was ook erg leuk. De eigenaar was buitengewoon vriendelijk en behulpzaam.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging9
  • Kindvriendelijkheid9

De klantenservice is top, het personeel is vriendelijk en de locatie is fantastisch. Met slechts één stap buiten de deur bevind je je meteen in het bruisende centrum, waar je van alles kunt beleven. Of je nu zin hebt in een mooie boswandeling of wat wilt winkelen, hier vind je het allemaal. Wij komen volgend jaar zeker weer terug! Groetjes, familie Schijven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging9
  • Kindvriendelijkheid8

Onlangs hebben we genoten van een lang weekend in het Marx motel in Valkenburg. We verbleven in een studio op de begane grond, wat perfect was met onze jonge kinderen die konden spelen terwijl we ze in de gaten hielden. Het motel heeft een mooi zwembad en je mag gratis fietsen lenen, wat een leuke extra is. Hoewel de studio's wat gedateerd zijn, waren ze wel brandschoon en van alle gemakken voorzien. De eigenaar was ook erg vriendelijk. Kortom, we zullen hier zeker nog eens terugkomen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging10
  • Kindvriendelijkheid9

In 1989 ontdekten we het Marx Motel voor het eerst en sindsdien zijn we er niet meer weg te slaan. We gaan er twee keer per jaar een weekje vakantie vieren. De locatie van het motel is heerlijk rustig, midden in het centrum van Valkenburg. Iedere gast heeft zijn eigen afgesloten parkeerplek. Op het terrein vind je een overdekt zwembad, gratis fietsen, een zonnebank, speeltuin voor de kinderen, een kleine bibliotheek en fitnessapparatuur. Alles is er brandschoon. Mary en Rychard, de eigenaren, staan altijd voor je klaar en hebben verdiend de "Zoover Award Valkenburg" gewonnen.





© 2007-2025 ReisChecker.nl