ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Romantik & Restaurant Hof Van Holland

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het eten is altijd voortreffelijk en de sfeer is geweldig. De ambiance is prachtig en de kwaliteit van het eten zit ergens tussen de 4 en 5 sterren. Er is altijd ruimte voor verbetering, maar over het algemeen is het gewoon heerlijk en vol van smaak!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De ambiance was erg gezellig en plezierig. Het personeel was uiterst vriendelijk en de gerechten die de koks bereidden waren prachtig en overheerlijk. Het tempo van het serveren van de gerechten was perfect, waardoor we rustig konden genieten van ons diner. We zullen zeker nog een keer terugkomen. Ontzettend bedankt allemaal! Onze ervaring was top!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Genoten van een smakelijke lunch op een knus overdekt terras bij het restaurant. Het personeel was bijzonder vriendelijk en attent.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Deze keer besloten we uit eten te gaan bij Hof van Holland, eigenlijk niet onze eerste keuze maar de andere restaurants zaten allemaal volgeboekt. Zo gaat het nou eenmaal soms in Nederland. Bij aankomst werden we hartelijk verwelkomd en de sfeer was erg prettig. De inrichting was een mix van industrieel en klassiek, maar gaf ook een beetje een leeg gevoel. Lastig te omschrijven. Het personeel was vriendelijk en snel, er liep opvallend veel bediening rond. Op het menu stonden redelijk wat vegetarische en biologische gerechten. We kozen voor een broodje vooraf en de carpaccio. Het was lekker, maar wel erg zout. Het extra zeezout hadden we liever achterwege gelaten, maar verder was de smaak prima. De hof-steak was vooraf al in plakjes gesneden, wat er mooi uitzag maar ervoor zorgde dat het snel afkoelde. Het was medium gebakken en smaakte goed, hoewel niet erg mals. De short-rib was prima maar niet heel speciaal. De tonijnsteak was behoorlijk rauw gebakken, terwijl er niet was gevraagd hoe we hem wilden hebben. Als bijgerecht kregen we slechts één bakje friet voor drie personen, terwijl tafeltjes van twee personen hetzelfde kregen. Over het algemeen was het eten oké, maar de sfeer en het Pater Linus bier waren de hoogtepunten. Ik heb beter gegeten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een prachtige plek met een gezellige sfeer en gastvrij personeel. Geniet van het uitzicht op het pittoreske Lindenplein terwijl je snel iets lekkers kunt eten.



© 2007-2025 ReisChecker.nl