ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Wahdo

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De perfecte uitvalsbasis voor het whiskeyfestival! Deze accommodatie is simpel en rechttoe rechtaan, met een locatie midden in het centrum waardoor je snel bij zowel de kroeg als je bed bent ;) De receptie was gastvrij en erg behulpzaam. We komen zeker nog eens terug!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het was echt een genot om de Too Good to Go-pakketten op te halen bij dit hotel. Het personeel was zo vriendelijk en behulpzaam, ik stond binnen no time weer buiten met een tas vol heerlijke verrassingen. Het was absoluut het geld waard en ik ben zeer positief verrast door de gastvrijheid van dit hotel!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is gemakkelijk te bereiken met het openbaar vervoer en er is parkeergelegenheid in de buurt. Het ligt op een steenworp afstand van winkels en uitgaansgelegenheden in Den Haag. De kamers zijn schoon en perfect voor een kort verblijf. Het personeel is vriendelijk en staat altijd voor je klaar.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Bij aankomst in de kamer voelde het erg benauwd aan, hoewel ik probeerde de thermostaat in te stellen om verkoeling te brengen, slaagde dit niet. Vervolgens opende ik het raam, maar zelfs nadat ik dit aan de receptie had gemeld kreeg ik geen alternatieve kamer aangeboden. Er werd aangeraden om de thermostaat op 30 graden te zetten, wat resulteerde in nog meer warmte omdat toen de verwarming aansloeg. Met het raam open gelaten, maar werd helaas gestoord door het lawaai van het politiebureau aan de overkant van de straat, met gillende politieauto's gedurende de hele nacht. Na twee slapeloze nachten was ik opgelucht om weer thuis te zijn, helemaal uitgeput. Bovendien was de staat van de kamer verre van ideaal - het dekbedovertrek was versleten en gescheurd, het bed was slordig opgemaakt met veel kreukels, en er ontbrak basisuitrusting zoals een toiletborstel, pen, papier of leesmateriaal. Al met al een ontgoochelende ervaring, en ik zal zeker niet meer terugkeren naar dit hotel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Na meerdere overnachtingen was het elke avond tussen 10 en 11 uur weer zover: een ander personeelslid kwam vertellen dat de lobby gesloten werd en dat gasten verzocht werden naar hun kamer te gaan. Dit was best onhandig als je partner al wilde gaan slapen en jij nog wat wilde ontspannen met een boek. Dit was de eerste keer dat ik zoiets meemaakte in een hotel. In het verleden was het juist gebruikelijk dat je 's avonds nog wat kon rondhangen en iets kon bestellen. Opvallend genoeg zag ik het personeel later zelf in de lobby zitten kletsen of videochatten. Dus blijkbaar was het niet zo streng verboden als ze deden voorkomen.



© 2007-2025 ReisChecker.nl