ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Ilion

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging7
  • Service6
  • Kindvriendelijkheid6

Een prachtig hotel met een schitterend uitzicht op Elounda. Het zwembadgedeelte met een gezellige lounge is perfect om 's avonds romantisch te vertoeven. Tijdens ons verblijf hebben we in Elounda enkele WK-wedstrijden gekeken, wat heel ontspannend was. We hadden halfpension en genoten van buffetmaaltijden zowel 's ochtends als 's avonds. Het eten was van goede kwaliteit en we hebben genoten van een lekker flesje wijn erbij (te betalen). Als je de fles niet op krijgt, bewaren ze deze zelfs voor de volgende dag. De kamers waren ruim en netjes. Kortom, een zeer verzorgd hotel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging8
  • Service6
  • Kindvriendelijkheid3

Dit hotel is prachtig gelegen en straalt luxe uit, maar het nabijgelegen dorp is niet erg op loopafstand, vooral omdat de busdienst beperkt is. Het eten in het hotel is redelijk, maar het ontbijt zou wat meer diversiteit kunnen gebruiken. Onze kamer was netjes en bood een prachtig uitzicht. Jammer genoeg ontbrak het aan avondentertainment in het hotel. Ondanks dat hebben we enorm genoten van onze vakantie hier!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging8
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid10

Het hotel bevindt zich op een schitterende locatie met uitzicht over de Mirabello-baai, op loopafstand van een charmant strand. De nabijheid van Elounda, Plaka en Agios Nikolaos voegt een extra dimensie toe aan de ervaring. De kamers zijn prachtig ingericht en het zwembad en terras creëren een heerlijke sfeer om te ontspannen. De culinaire ervaring is voortreffelijk, met heerlijke ontbijt-, lunch- en dinergerechten. Het personeel is bijzonder vriendelijk en hulpvaardig. De locatie is gemakkelijk bereikbaar vanaf de hoofdweg, waardoor het een must-visit bestemming is. Een echte aanrader! - Chris & Rich (België)



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4
  • Ligging8
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid1

Het restaurant was een teleurstelling; elke ochtend hetzelfde ontbijt en het avondeten was niet om over naar huis te schrijven. Hierdoor waren we genoodzaakt vaak buiten de deur te eten. Opvallend was de aanwezigheid van een stevige man in het restaurant, wat niet bepaald smakelijk was tijdens het eten. Gelukkig was het personeel wel erg vriendelijk, op één man achter de receptie na. Op onze laatste avond wilden mijn vriend en ik nog snel iets eten voordat we vertrokken. We hadden ons eten al opgeschept toen een dame ons aansprak en vertelde dat we niet mochten blijven eten, omdat we zouden vertrekken. Toen we de reden vroegen aan de man achter de balie, vertelde hij ons dat we 20 euro per persoon moesten betalen als we wilden blijven eten. Zelfs nadat we hem onze boekingsgegevens hadden laten zien, bleef hij onvermurwbaar.



Reisperiode: juni 2022

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging9
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid10
  • Verzorging10
  • Voorzieningen9

Geweldig! Alles klopt gewoon! Voor mij is het absoluut een aanrader, al begrijp ik dat smaken kunnen verschillen. Ik geef het een dikke duim omhoog!





© 2007-2025 ReisChecker.nl