ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Tuela

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging10
  • Service9

De kamer was niet erg ruim, maar we waren blij met het bad in de badkamer. Het was jammer dat er geen koelkast of koffie- en theefaciliteiten op de kamer waren, maar dit was al bekend voordat we aankwamen. Gelukkig was het makkelijk om de stad te bereiken met de metro. Het personeel was vriendelijk, hoewel het vervelend was dat we niet eerder konden inchecken dan 14.00 uur. Toen we vroeg moesten vertrekken, kregen we een smakelijk ontbijtpakket mee, wat een leuke verrassing was.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit3
  • Ligging1
  • Service2

Gelegen in een wijk buiten het bruisende stadscentrum bevindt zich dit hotel, dat helaas niet gemakkelijk met de auto te bereiken is. Onze reis kostte ons ongeveer een uur vanwege de moeilijkheden met het vinden van een parkeerplek bij aankomst. Het hotel vertelde ons dat de parkeergelegenheid vol was en we elders moesten parkeren, wat een uitdaging bleek te zijn gezien de beperkte openbare parkeeropties en de strikte handhaving door de politie. Het ontbijt liet ook te wensen over met droge, smakeloze croissants en waterige vruchtensap. De algehele vriendelijkheid van het restaurantpersoneel was ondermaats. Gelukkig was de kamer zelf wel schoon, het enige lichtpuntje van ons verblijf in dit hotel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging5
  • Service10

Fijn hotel op een korte wandeling van het bruisende centrum, maar gemakkelijk bereikbaar met de metro. De kamers zijn ruim en goed onderhouden, en het personeel is uiterst vriendelijk en behulpzaam. Het ontbijtbuffet is smakelijk, hoewel de ontbijtruimte een beetje kantine-achtig aandoet.



Reisperiode: onbekend

  • Ligging7
  • Service5

Het hotel bevindt zich in een zakendistrict, wat het bereiken ervan enigszins lastig maakt vanwege de vele eenrichtingsstraten. Het hotel is gelegen op een kruispunt van drie wegen, wat extra aandacht vereist vanwege het drukke verkeer van alle kanten. Het personeel toonde weinig vriendelijkheid en leek niet geïnteresseerd in onze behoeften. Gelukkig ligt het hotel dicht bij de belangrijkste bezienswaardigheden in Porto, die we te voet hebben kunnen verkennen. Het eten in het hotel was van goede kwaliteit, hoewel het fruitsap mogelijk met water verdund was.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Service8

Hotel Tuela is een net en opgeruimd hotel waar dagelijks voor schone handdoeken en kamers wordt gezorgd. Onze kamer, nummer 313, was wat aan de kleine kant in vergelijking met de andere kamers en helaas ontdekten we een schimmelplek in een hoek van het plafond. Ook was het lastig om de kamer goed op te warmen, vooral in de koude decembermaand, en het vocht van de badkamer bleef hangen in de kamer. Gelukkig werd het ontbrekende badstopje netjes voor ons geregeld nadat we hier melding van hadden gemaakt. De locatie is ideaal voor een wandeling naar het centrum van Porto, waarbij je onderweg nog wat van de stad kan zien, en er zijn bushaltes en metrostations vlakbij. Naast het hotel is er een winkelcentrum, waardoor je van alles voorzien bent. Het ontbijt wordt in buffetvorm geserveerd en heeft een goede kwaliteit en variatie, alleen jammer dat de koffie uit een automaat minder lekker is dan die je elders in de stad zou krijgen. Al met al is Hotel Tuela een goede uitvalsbasis om Porto te verkennen, zolang je niet al te veel luxe verwacht.





© 2007-2025 ReisChecker.nl