ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Marriott Mountain Resort

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Oplichting! Pas op, reizigers! Mijn recente verblijf in Naama Bay Promenade Beach Resort, beheerd door Accor, in Sharm El-Sheikh was allesbehalve de luxueuze ervaring die werd beloofd. We hadden geboekt via Booking.com en de meeste foto's toonden het moderne en luxueuze Beach Side-gebouw vlakbij het strand. Bij aankomst bleek echter dat het hotel uit twee afzonderlijke gebouwen bestaat: Beach Side en Mountain Side. Helaas voldeed Mountain Side, waar wij verbleven, geenszins aan de prachtige beelden. Het was verouderd, slecht onderhouden en absoluut niet wat je zou verwachten van een vijfsterrenaccommodatie (zie foto's). Onze kamer had een sterke sigarettengeur, zichtbare scheuren in muren en vloer, en was simpelweg onacceptabel voor een hotel dat zichzelf als vijfsterrenkwaliteit presenteert. Wat het nog erger maakte, was de opzettelijk misleidende aanpak. Bij aankomst bij de receptie aan de strandzijde (zoals aangegeven op Booking.com), werden we echter doorverwezen naar de overkant van de straat naar de bergzijde. Het leek allemaal op een lokkertje: gasten verleiden met mooie foto's en vervolgens dwingen genoegen te nemen met minderwaardige accommodaties of extra te betalen voor een upgrade naar de strandzijde. Het personeel, waaronder Host Waleed, was niet behulpzaam en leek op de hoogte van de situatie, maar bood geen oplossing behalve om extra te betalen voor een betere kamer. Dit bedrieglijke gedrag is zeer teleurstellend. Ik verwacht dat het management zal reageren met de standaardverdediging "Booking.com vermeldt dat er twee gebouwen zijn", maar dat rechtvaardigt niet het gebrek aan openheid of de slechte kwaliteit van Mountain Side. Ik ben van plan deze kwestie te melden bij de Egyptische Hotel Associatie om het hotel verantwoordelijk te houden voor deze misleidende praktijken. Als je niet wilt riskeren in een ondermaatse kamer te belanden die ver afstaat van de beloofde vijfsterrenervaring, vermijd dan dit hotel tenzij je bereid bent extra te betalen voor de strandzijde.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Op een toplocatie nabij het bruisende centrum van de stad bevindt zich dit indrukwekkende gebouw. Met voorzieningen zoals zwembaden, restaurants en een prachtig strand vlakbij, biedt het een uitgebreid scala aan faciliteiten aan. De kamers zijn ruim en goed onderhouden, en het personeel is uiterst vriendelijk en behulpzaam. Samen met vrienden verbleven we hier van 9 tot 16 november en hebben we enorm genoten. Enige puntje van kritiek is het gebrek aan diversiteit in het menu, wat wat eentonig begon te worden. Mijn complimenten aan al het personeel, van de bagagedragers en obers tot de strandwachten en schoonmakers. Dankzij hun inzet wordt het verblijf van gasten hier zeer aangenaam gemaakt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Tijdens mijn verblijf in januari in het hotel, merkte ik op dat het zwembad op dit moment gerenoveerd wordt, wat een kleine tegenvaller was. De centrale ruimte van het hotel is tijdelijk afgesloten met schermen vanwege deze werkzaamheden. Gelukkig konden gasten gebruik maken van het zwembad in het nabijgelegen zusterhotel, hoewel we daar zelf niet aan toe zijn gekomen. Hoewel de badkamers toe waren aan renovatie, was dit geen groot kritiekpunt. Er waren echter veel positieve punten te vinden tijdens ons verblijf. De ligging van het hotel was fantastisch, met een eigen strand en geen tekort aan ligstoelen. De sfeer in de bar was erg gezellig, mede dankzij de geweldige muziek. In de buurt was er een rif waar men diverse vissen kon bewonderen, wat zeker een hoogtepunt was. De animatie was vermakelijk, vooral de artistieke Boeddha sprak ons aan. Een leuke extra was de mogelijkheid om dagelijks yoga te beoefenen op het strand. Het eten was gevarieerd en smakelijk, met veel keuze aan groenten, fruit, vis en vlees.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het restaurant in Sharm El Sheikh dat er met kop en schouders bovenuit steekt.



© 2007-2025 ReisChecker.nl