ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Jw Marriott

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging10
  • Service10

Ik verbleef in dit hotel tijdens een georganiseerde rondreis en het was echt geweldig. De kamers waren prachtig en de eenpersoonsbedden waren zelfs groot genoeg voor twee personen. Het eten was heerlijk, maar kan voor mensen met speciale dieetwensen soms lastig zijn. De service was uitstekend en het zwembad zag er prachtig uit, ook al ben ik er zelf niet in geweest.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging10
  • Service9
  • Kindvriendelijkheid9

Dit hotel laat geen enkel steekje vallen. Het biedt luxe voor een betaalbare prijs. Hoewel de kamers niet goedkoop zijn, zijn de maaltijden, drankjes en faciliteiten zeer redelijk geprijsd. Met eersteklas zwembaden, heerlijke gerechten, een fantastische golfbaan en ruime kamers, is dit een topkeuze. Alles is schoon, elegant en het personeel is uiterst vriendelijk.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging6
  • Service9
  • Kindvriendelijkheid8

Hoewel dit hotel zich niet midden in het centrum bevindt, is dit juist een pluspunt voor wie Caïro bezoekt en niet per se in het drukke centrum wil verblijven. De kamers zijn geweldig, de restaurants serveren uitstekend eten, inclusief een kindermenu. De spa, gerund door Thais personeel, is subliem en uiterst ontspannend. In één woord: GEWELDIG.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging6
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid6

We hebben een geweldige plek ontdekt van waaruit we Cairo en de omgeving konden verkennen. 's Ochtends namen we de shuttle naar het Marriott downtown, wat perfect werkte. De kamers zijn prachtig, de zwembaden zijn heerlijk en er zijn genoeg diverse restaurants om van te genieten. Eigenlijk hoef je helemaal niet weg... De omgeving is rustig, met een golfbaan eromheen, maar toch zijn alle bezienswaardigheden binnen handbereik. Voor ons was dit de ideale combinatie.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging9
  • Service8

Wat een geweldige ervaring was mijn verblijf hier! Helaas maar één nachtje, veel te kort. De faciliteiten, zoals het prachtige zwembad, waren fantastisch. Het ontbijt en diner waren van uitstekende kwaliteit en het hotel straalde luxe uit. 's Ochtends lag er zelfs een krantje voor de deur en werden we verwelkomd met 2 flesjes water om onze tanden mee te poetsen. Het diner had een heerlijk oosters tintje met opties zoals Peking eend, kip of garnalen, bereid door een ervaren kok. De menukeuze was uitgebreid en verrukkelijk. Mijn verblijf hier maakte mijn rondreis door klassiek Egypte met Touroperator helemaal af.





© 2007-2025 ReisChecker.nl