ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Libertel Canal Saint Martin

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging8
  • Service9

Het hotel heeft een geweldige ligging. De metro is slechts 50 meter verderop en er zijn diverse voorzieningen zoals een supermarkt en bakker in de buurt. Het personeel was vriendelijk en sprak goed Engels. De kamer was gezellig en hoewel niet erg ruim, was het prima. De badkamer was schoon en de douche was geweldig. Dagelijks werden er schone handdoeken verstrekt. Onze kamer was niet aan de binnenplaats, dus we hadden helemaal geen last van geluidsoverlast. Als je op zoek bent naar een budgetvriendelijk hotel is dit zeker een aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging10
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid2

Voor wat je krijgt is dit echt een koopje!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging8
  • Service9

Dit hotel is als een stralend juweel te midden van een levendige omgeving. Bij aankomst werden we enigszins koeltjes ontvangen, waardoor we na een lange reis niet meteen konden ontspannen. Onze kamer bleek een upgrade te zijn, maar helaas was deze minder sfeervol dan de standaardkamer. Desondanks was de kamer wel keurig en brandschoon. De kamers aan de straatkant boden een levendig uitzicht, wat ik als liefhebber van stadsdrukte juist prettig vond. Het feit dat je extra moet betalen voor het ontbijt vond ik wat vreemd, al waren er gelukkig genoeg goede bakkerijen in de buurt. Het gratis internet op de laptop was een aangename verrassing. Uiteindelijk spendeer je natuurlijk weinig tijd in je kamer, aangezien er in Parijs zoveel te ontdekken valt!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging7
  • Service5
  • Kindvriendelijkheid6

Dit hotel is zeker een aanrader als het gaat om waar voor je geld. De kamers kunnen wel wat aan de warme kant zijn in augustus, maar de ligging is perfect. Het hotel is gemakkelijk te bereiken met de metro en er heerst een gezellige drukte in de omgeving, zonder dat het te overweldigend is. Het is omgeven door een mooie omgeving, met een prachtig park en een kanaal vlakbij. Daarnaast zijn er genoeg gezellige café's en winkels in de buurt, en zijn er voldoende pinmogelijkheden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging4
  • Service6
  • Kindvriendelijkheid6

Het ontbijt was goed, de kamers waren netjes, maar er was schimmel te zien in de badkamer en op het plafond als gevolg van een lekkende douche of gebrekkige montage ervan.





© 2007-2025 ReisChecker.nl