ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Raphael

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Tijdens ons verblijf genoten wij van de luxe suite met een charmante historische uitstraling. Het uitzicht op de Eiffeltoren was adembenemend en de nabijheid van de Boog maakte het een perfecte locatie. De service van de receptie en conciërge was van topklasse, waardoor mijn tienerzoon en ik ons echt als VIP's voelden.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is werkelijk prachtig, en de kamer is evenzo adembenemend met verrassend veel ruimte en comfort. Het personeel is uitzonderlijk gastvrij en het ontbijt is een van de beste die we in Europa hebben meegemaakt, overvloedig, gevarieerd en met hoogwaardige producten. Helaas viel het afgesloten terras tegen, waardoor onze verwachtingen voor een prachtig uitzicht over Parijs flink werden verstoord. Ook vonden we het overmatige nadruk leggen op het verbod om foto's te maken in het hotel onnodig. De prijs per nacht is behoorlijk hoog, wat het lastig maakt om te beslissen of we terug zullen keren.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ondanks de prijzige drankjes die ze serveren, is het absoluut de moeite waard vanwege het adembenemende uitzicht dat je krijgt voorgeschoteld.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De dienstverlening was uitstekend en zowel de restaurants als het ontbijt waren van topkwaliteit. De bar was ook erg gezellig en de kamer was van alle gemakken voorzien. Echter, de prijs vond ik te hoog. Voor dit bedrag verwachtte ik een hogere klasse accommodatie.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een charmant hotel met een gunstige ligging en een schitterend dakterras. De gastvrijheid is uitstekend en het diner is voortreffelijk. Sommige kamers ogen wat gedateerd, een opfrisbeurt met een nieuw likje verf zou geen overbodige luxe zijn.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging10
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid7

Dit hotel is werkelijk een pareltje! De ambiance is heerlijk en de inrichting is prachtig. Het personeel is ontzettend gastvrij en doet er alles aan om je verblijf perfect te maken. De ligging is ideaal, vlakbij een metrostation en op loopafstand van diverse bezienswaardigheden. Het dakterras biedt een adembenemend uitzicht op de Arc de Triomphe en de Eiffeltoren. Kortom, absoluut een aanrader voor een onvergetelijk verblijf!

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl