ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Sunhill

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit hotel is echt een teleurstelling. Het is verbazingwekkend dat ETS Tur dit aanbeveelt. De zwembadbar heeft beperkte openingstijden en tijdens het diner lijkt het alsof het personeel nergens te bekennen is. Ze lijken te beweren dat er geen ketchup meer is en dat je alleen kleine plastic bekers kunt gebruiken. Het vinden van een fatsoenlijke maaltijd kan een hele uitdaging zijn en het personeel is allesbehalve behulpzaam. Het lijkt erop dat elke vraag die je stelt met een negatief antwoord wordt beantwoord. Het idee dat er geen wodka of gin meer is, is onbegrijpelijk. Mijn advies: sla dit hotel over en eis desnoods een overplaatsing naar een ander hotel van ETS.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Onze vakantie is vandaag tot een einde gekomen. Oorspronkelijk hadden we geboekt bij het Sunhill Hotel, maar we vroegen om over te worden geplaatst naar Sunhill Centro vanwege het diepere zwembad van 170 cm. Dit verzoek werd zonder enig gedoe ingewilligd. Hier zijn we erg dankbaar voor. De kamers waren modern en brandschoon, het eten was voortreffelijk, het personeel was buitengewoon vriendelijk en bereid om te helpen tot het einde. De locatie was ideaal, dicht bij het centrum van Gümbet en het strand. Hoewel er geen avondactiviteiten waren, bood de gunstige ligging tal van alternatieven. Het zwembad was goed onderhouden en groot genoeg. De prijs was verrassend betaalbaar. We hebben enorm genoten van onze vakantie en willen het personeel hartelijk bedanken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Wie ook maar een beetje waarde hecht aan lekker eten, doet er goed aan om dit hotel te vermijden. Ons verblijf van zes dagen was een aaneenschakeling van maaltijden met kip; lunch én diner. Het ontbijt was niet bepaald memorabel. Elke dag stond hetzelfde dessert op het menu en het fruit was standaard watermeloen. Na twee dagen kip in het all-inclusive arrangement konden we het niet meer aan en hebben we pizza en wraps van buitenaf besteld. Het personeel was vriendelijk en de kamers waren schoon, maar als je een fijnproever bent, kun je beter een ander hotel kiezen om je vakantie niet te laten bederven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel sluit mooi aan bij de verwachtingen van Coral, hoewel er hier en daar wat kleine minpuntjes waren. De kamers werden dagelijks schoongemaakt en het personeel was zeer vriendelijk. Helaas liet het Engels van het personeel en de wifi te wensen over, waardoor deze voor de helft van ons verblijf niet beschikbaar waren. Het eten was echter heerlijk en gevarieerd, waardoor we ons ondanks ons 2 weken durende verblijf geen moment verveelden. Dit hotel is minder geschikt voor vakantiegangers die alleen maar bij het zwembad willen liggen, of voor gezinnen met kinderen, aangezien er geen animatie of glijbanen aanwezig zijn. Het is eerder gericht op volwassenen. Het hotel ligt op ongeveer 500 - 700 meter van het strand en het centrum van Gumbet. Voor een trip naar Bodrum kun je de dolmus (bus) nemen, de halte bevindt zich op slechts 100 meter van het hotel en de rit duurt ongeveer 10 minuten. De prijs is 3,25 Turkse lira per persoon. Over het algemeen zouden we dit hotel aanraden, maar voor degenen die meer animatie en luxe verwachten, raden we aan om te investeren in een iets duurdere vakantie van PLN 4.000. Daar zullen ze de animaties en standaarden vinden waar ze naar verlangen. Met vriendelijke groet, Dawid en Magda.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Na wat dieper te zoeken en eventueel meer budget te besteden, zou ik niet voor dit hotel kiezen. Hoewel de buitenkant er aantrekkelijk uitziet, hebben wij ons tijdens ons verblijf hier totaal niet welkom gevoeld. Communicatie bleek een uitdaging, aangezien geen enkele medewerker behoorlijk Engels sprak of de moeite nam om ons te begrijpen. Bij aankomst werden we direct verzocht onze paspoorten af te geven, kregen we de sleutels overhandigd en was het verder 'zoek het maar uit'. De hygiëne liet ook te wensen over, met onder andere bloedvlekken op de matrassen. Het eten was eentonig, elke dag rijst met sla, en drinken was beperkt beschikbaar, voornamelijk water. De muziek bij het zwembad was oorverdovend en leek meer op een nachtclub dan een ontspannende omgeving. Daarnaast werden er al op 8 september voorbereidingen getroffen voor de sluiting van het hotel, terwijl ons verblijf tot 9 september zou duren. Voor ons is dit hotel absoluut geen herhaalbezoek waard en zelfs reisorganisatie Corendon zal de samenwerking verbreken vanwege de vele klachten van hun gasten die worden overgeplaatst.





© 2007-2025 ReisChecker.nl