ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Camping Minicamping Jobse

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Klein charmant kampeerterrein met een paar knusse huisjes in de buurt van de kust. Een speeltuin waar kinderen zich helemaal kunnen uitleven.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat heerlijk om te horen dat de camping nog steeds die vertrouwde en gezellige plek is waar je graag komt! Voor jullie voelt het echt als een tweede thuis, zelfs na al die jaren. Het is bijzonder hoe zelfs op afstand, via de computer, nog steeds de band met de camping voelbaar is. Ondanks jullie leeftijd en gezondheidsproblemen, blijven de mooie herinneringen aan jullie verblijf op de camping altijd levendig. Jan en Maaike uit Deventer sturen jullie warme groeten en kijken met veel plezier terug op de fijne tijd die ze hebben gehad.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Misschien is dit niet de juiste plek voor dit bericht, maar ik ben op zoek naar Jan en Maaike van Dijk uit Deventer. We deelden vroeger een camping bij Jobse en ik zou ze graag weer willen vinden.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een gezellige en ontspannen sfeer heerste er op deze knusse minicamping! De medekampeerders waren heel aardig, het was verre van een massale camping en er was leuk speelgoed voor de kinderen. Het grasveld was prachtig om met onze trekkerstentjes neer te strijken voor een dagje rust.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Deze camping is echt geweldig, vooral het huisje waar we verbleven was fantastisch. Het was heel sfeervol ingericht en voorzien van alle gemakken die je nodig hebt voor een ontspannen week aan zee. Het was duidelijk te zien dat er veel aandacht aan was besteed en dat maakte het extra leuk! De rust, de natuur en de vriendelijkheid van het personeel waren absoluut pluspunten. Het speelgedeelte voor kinderen bij de ingang van de camping was erg leuk. Er stonden skelters, steppen en tractoren die zowel de allerkleinsten als de wat oudere kinderen konden gebruiken. Een slimme en leuke toevoeging! Het strand was ongeveer 10 minuten lopen van de camping, wat ideaal was om heerlijke zonnige dagen door te brengen. Al met al vond ik het een geweldige camping en we zullen zeker terugkomen! Het enige minpuntje was dat de bedden wat aan de harde kant waren.

Melden


Reisperiode: augustus 2017

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging9
  • Service9
  • Kindvriendelijkheid9
  • Verzorging9
  • Voorzieningen9

Hier verbleef ik voor me werk. Ontzettend vriendelijk personeel, heerlijk verblijf, was een heerlijk weekendje om door te brengen voor me werk. Nogmaals ontzettend bedankt voor alles!

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl