ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Camping Zeeberm

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Op een camping in Oostduinkerke, iets dichter bij de kust van Nieuwpoort, vind je een ontspannen sfeer waar niet veel activiteiten worden aangeboden. Er zijn zowel vaste als verhuurbare caravans beschikbaar, waardoor je de keuze hebt om te verblijven op jouw eigen manier.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

We hebben een fantastische ervaring gehad met de uitstekende dienstverlening en alle voorzieningen die we nodig hadden. Het kostte ons 25 minuten wandelen om bij de zee te komen, maar we ontdekten al snel dat je ook gemakkelijk met de auto dichterbij kunt parkeren en nog steeds gratis! De eigenaren waren ontzettend vriendelijk en de omgeving was prachtig. We hebben een hele week doorgebracht met ons gezin van 8 personen in het begin van augustus.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De caravan was compact maar volledig uitgerust. Over het algemeen was het redelijk schoon, maar wel vond ik her en der dierenharen die waarschijnlijk aan de schoonmaakdoekjes kleefden. Onze caravan stond direct naast een drukke weg, wat voor wat geluidsoverlast zorgde wanneer we probeerden te slapen. Het restaurant bij de camping bood heerlijk eten, maar we moesten wel lang wachten op onze bestelling. Betalingen konden alleen met contant geld worden voldaan. Het bleek voordeliger om rechtstreeks bij de camping te boeken in plaats van via een externe website. De algehele uitstraling van de camping was eenvoudig en basic.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Recentelijk gebouwde knusse huisjes met een gezellige woonkamer en goed ingerichte keuken. De slaapkamers hebben comfortabele eenpersoonsbedden met kwaliteitsmatrassen. De eigenaren zijn gastvrij en vriendelijk. De locatie is ongeveer 3 kilometer van het stadscentrum, wat redelijk dichtbij is.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een ontspannen vakantie met prachtig weer! We hebben genoten van uitstapjes naar Nieuwpoort, Oostduinkerke en Oostende. Het ontbreken van wifi bleek geen probleem te zijn, aangezien we volop hebben genoten van heerlijke mosselen en onze hond zich uitstekend heeft vermaakt.



© 2007-2025 ReisChecker.nl