ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Camping Le Sagittaire

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De locatie krijgt van ons slechts één ster. Wij raden het ten zeerste af om hier een verblijf te boeken. Redenen hiervoor zijn onder andere het onvriendelijke gedrag van medekampeerders, het schrijnend gebrek aan onderhoud van het sanitair met een onaangename rioleringsgeur, en het feit dat je moet douchen met muntjes in een beschimmelde doucheruimte waar soms zelfs koud water uit komt. Daarnaast troffen we muizen aan in de huurtent en was deze zeer smerig met tandenborstels, sokken en etensresten onder de bedden. Op de camping zelf liep ook een familie rond die veel kinderen had en om eten bedelde, wat een onaangename ervaring was. Verder is de rivier Semois niet geschikt voor kleine kinderen om in te spelen, er zijn te veel honden op de camping en er is weinig vermaak voor kinderen, aangezien de speeltuin teleurstellend klein is. Kortom, hoewel de Semois zelf prachtig is, was deze camping een enorme teleurstelling voor ons en zullen wij er nooit meer terugkeren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Ik heb een avond vol drama meegemaakt. Er werd vreselijk vals gekaraoked tot laat in de avond... Als je op zoek bent naar rust, raad ik aan om hier weg te blijven. Het plezier van een paar muziekliefhebbers kan jouw avond verpesten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

We hebben een heerlijk weekend doorgebracht op deze camping met onze camper. Het is prachtig gelegen aan het water, waar de rivier rustig stroomt. Onze hond heeft er enorm van genoten. De hele camping was keurig onderhouden en schoon, en het personeel was ontzettend vriendelijk. Het absolute hoogtepunt was de mogelijkheid om hier het Noorderlicht te zien, echt een unieke ervaring! Het dichtstbijzijnde dorpje was slechts een paar kilometer verderop en goed te bereiken met de fiets. We hebben zelfs een mooie kanotocht gemaakt. Ik kan deze camping zeker aanraden, het is hier fantastisch!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Onze kampeerervaring aan de waterkant was helaas niet helemaal wat we hadden gehoopt. Ons stuk grond was bedekt met modder in plaats van gras, wat het niet bepaald ideaal maakte voor onze caravan en de kleine kinderen en hondjes die door de modder moesten ploeteren. Na thuiskomst was het een hele klus om alles weer schoon te krijgen. De omgeving bij de rivier was niet goed onderhouden, met veel netels en de weinige toegankelijke plekken werden constant bezet door vissers. Onze hond raakte zelfs verstrikt in achtergelaten visdraad, gelukkig zonder letsel. De avonden werden verstoord door lawaai van buren, voertuigen en de bar, wat vooral vervelend was voor de kinderen die vroeg opstaan of hun rust niet konden vinden door het lawaai. Het sanitair liet ook te wensen over, met versleten voorzieningen, geen toiletpapier, beschadigde toiletten en onpraktische en schimmelige douches. De prijs-kwaliteitverhouding was niet in balans, en voor wat we betaalden verwachtten we meer. De aangrenzende camping "Le Ban de Laviot" leek veel beter, met schoner sanitair en een goed onderhouden rivieroever. We overwegen om daar de volgende keer naartoe te gaan, in de hoop dat er iets wordt gedaan met onze feedback, want deze locatie heeft zeker potentieel om te verbeteren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Ons verblijf in een safaritent aan de rivier met onze 2 kinderen was over het algemeen prima. De tent was goed uitgerust met opgemaakte bedden, een koelkast, magnetron, kookplaat en voldoende servies. Het restaurant bood ook lekker eten aan. Helaas liet de hygiëne te wensen over met een rioolgeur in de toiletten en schimmel in de douches. Het verouderde toiletgebouw had dringend behoefte aan renovatie, en het ontbrak aan basisvoorzieningen zoals wc-papier en douchekosten van 1,5 euro. Bovendien was de receptie 's ochtends gesloten en waren er geen broodjes beschikbaar vanwege het einde van het seizoen. Voor bijna 500 euro voor 4 nachten hadden we meer service en kwaliteit verwacht. Met een grondige renovatie van de voorzieningen en verbeterde service zou dit een aangenamere camping kunnen worden.



© 2007-2025 ReisChecker.nl