ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Camping Lauwerszee

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging7
  • Kindvriendelijkheid7

Camping Lauwerszee is een pareltje met ruime staanplaatsen, uitstekend sanitair en vriendelijke eigenaren. De omgeving biedt diverse interessante plekken die je per fiets of auto kunt verkennen. Het feit dat wifi, douches en warm water zijn inbegrepen bij de prijs, zou eigenlijk standaard moeten zijn op alle campings.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit5
  • Ligging8
  • Kindvriendelijkheid6

Het sanitair was fris en goed onderhouden, makkelijk bereikbaar en keurig op orde. We adviseren wel om wc-papier toe te voegen. Helaas vonden we de camping zelf wat verlaten en onverzorgd aandoen. De paden waren overwoekerd met onkruid en de heggen, hoewel deels gesnoeid, stonden vol met brandnetels. De standplaatsen waren ruim, maar sommige straten of veldjes waren wel heel stil en afgelegen, niet bepaald sfeervol. Het gras werd wel gemaaid, maar niet netjes langs de randen en tussen de plekken, waardoor het er slordig uitzag. Bij aankomst was de herberg verscholen achter hoge begroeiing, we zouden graag meer verzorgde beplanting willen zien. De WiFi was ook een punt van aandacht; we kregen een wachtwoord op voorwaarde dat we er spaarzaam gebruik van zouden maken, liever niet. Dit past echt niet meer bij deze tijd. Het idee van WiFi-hutten met elektriciteit was wel leuk, misschien is het handiger om een abonnement te overwegen dat ook voor gasten toegankelijk is.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging6
  • Kindvriendelijkheid9

De camping is een juweeltje met royale plekken, vlekkeloos sanitair en een uitstekend restaurant genaamd het Vrolijke Paard. Het gebied is perfect voor lange fietstochten, met uitgestrekte landschappen en schilderachtige dorpjes. En niet te vergeten: de nabijheid van de Waddeneilanden voegt nog meer charme toe aan de locatie.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging10
  • Kindvriendelijkheid5

Bij aankomst op de camping werden we hartelijk ontvangen en verrast door de ruime kampeerplaatsen omgeven door groen, waardoor we veel privacy hadden. Het sanitair was niet alleen mooi, maar ook brandschoon. De omgeving bood tal van fietsroutes en bezienswaardigheden om te ontdekken. In de herberg genoten we van heerlijke maaltijden tegen vriendelijke prijzen. Kortom, een plek die we absoluut aanraden en waar we zeker nog eens zullen terugkeren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging9
  • Kindvriendelijkheid9

Een serene camping met prachtige, ruime plekken. De kleintjes kunnen ongedwongen spelen en vrij rondrennen. De gastvrije eigenaren staan altijd klaar om te helpen. Het eten en drinken in 'de Herberg' overtreft alle verwachtingen. Op het terras waan je je zo nu en dan in het zonnige Frankrijk! Het is geweldig dat deze gezellige camping een eigen keuken heeft, zodat je niet altijd zelf hoeft te koken. Onze terugkeer is absoluut gegarandeerd!





© 2007-2025 ReisChecker.nl