ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Camping De Koorn-aar

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik ben al driemaal op deze camping geweest en ik was onder de indruk van de ruime plekken met privé sanitair, wat echt een luxe is. Het sanitair kan wel iets moderner, maar het wordt goed onderhouden en is altijd schoon. De medewerkers lossen vragen en problemen snel op, wat erg prettig is. Het animatieteam was af en toe wat wisselend qua enthousiasme, maar over het algemeen was het goed. De ligging van de camping is prachtig, vlakbij het bos en niet ver van Den Burg. Een absolute aanrader wat mij betreft!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een fantastisch verblijf in dit mooie en brandschone huisje! We hebben oud en nieuw hier gevierd en werden verwelkomd met een prachtig versierde kerstboom en een fles champagne. Het voelde meteen als thuiskomen! Alles wat we nodig hadden was aanwezig. In tegenstelling tot massale vakantieparken is dit kleinschalige chalet heel persoonlijk en ontzettend vriendelijk. We zullen hier zeker nog eens terugkeren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Samen met onze familie hebben we een heerlijk weekend doorgebracht in de 12-persoons villa. De villa was werkelijk prachtig! De slaapkamers en badkamers waren ruim en luxe, en de aanwezigheid van een sauna was een leuke bonus. Het terras en de tuin waren ook erg fijn om te ontspannen. De woonkamer en keuken waren ruim en volledig uitgerust, en we waren aangenaam verrast door de grote berging met extra koelkast en wasmachine. Het was echt een geweldige ervaring!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit jaar was de sfeer op de camping duidelijk anders dan in voorgaande jaren. Het leek alsof er meer opwinding was en de activiteiten voor kinderen lieten te wensen over. Waar eerder de regel gold dat elke kampeerplaats slechts één huisdier mocht hebben, leek het nu alsof iedereen één of meerdere honden meebracht. Hoewel er een speciaal veld was voor honden om uitgelaten te worden, zagen we vaak dat mensen hun honden gewoon langs de paden lieten lopen. Dit was niet ideaal, vooral wanneer kinderen blootsvoets door hetzelfde gras liepen. Al met al was de ervaring dit jaar teleurstellend, wat jammer is aangezien we altijd graag naar deze camping kwamen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit park biedt een prachtige en vredige omgeving met diverse accommodaties, variërend van huisjes tot chalets. De chalets zijn van binnen ook keurig verzorgd. De parkeergelegenheid is goed gelegen nabij de verblijven. Bij de receptie werden we begroet door een vriendelijke en opgewekte dame. De prijzen zijn redelijk en we zijn zeker van plan om nog eens terug te komen.



© 2007-2025 ReisChecker.nl