ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Lleó

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De ligging van de accommodatie is erg fijn, netjes en het personeel is vriendelijk. De badkamer biedt echter weinig privacy, door zowel het geluid als de glazen muren. Dit kan soms ongemakkelijk aanvoelen. Ook zou het handig zijn geweest als er instructies waren voor het gebruik van de douchekranen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

De kamer kan wel wat vernieuwing gebruiken en heeft hier en daar wat achterstallig onderhoud. De badkamer vertoont tekenen van schimmel, maar het ontbijt is prima in orde. Het dakterras met ligstoelen en een klein zwembad is een leuke plek om even te ontspannen. De centrale ligging maakt het gemakkelijk om te voet de omgeving te verkennen. Al met al vind ik persoonlijk dat dit hotel geen drie sterren verdient.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De ligging is top. De kamers vertonen wat slijtage en het ontbijt is niet echt een hoogvlieger. Gelukkig maakt het dakterras veel goed en is het een mooie toevoeging aan het geheel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel ligt op een steenworp afstand van de bruisende Ramblas. Het personeel is gastvrij, de kamers zijn brandschoon en het ontbijt is verrukkelijk. Een verblijf hier is een absolute aanrader voor iedereen die Barcelona te voet wil ontdekken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit prachtige en luxe hotel is echt een topper. Het meest bijzondere? Je kunt televisiekijken en bellen terwijl je op het toilet zit! Tijdens het ontbijt merkte ik op dat ze een grote fan zijn van Justin Bieber. Het enige minpuntje? Ik zou wat meer variatie in de muziek waarderen. Desondanks was de ervaring verder perfect!



© 2007-2025 ReisChecker.nl