ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Strandhotel Seeduyn

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Ik heb onlangs een paar dagen doorgebracht in Seeduyn en mijn ervaring was overwegend positief. Mijn kamer in het bijgebouw was ruim en werd goed schoongehouden. Het uitzicht op de duinen was geen probleem, aangezien ik toch voornamelijk op het nabijgelegen strand verbleef. Het ontbijt was lekker en het personeel erg vriendelijk en behulpzaam. Het was handig dat er gratis busvervoer werd aangeboden en de bagageservice verliep vlekkeloos. Toch waren er enkele punten van verbetering. De inrichting van het bijgebouw kon wel wat meer aandacht krijgen, het voelde nu een beetje kaal en kil aan. Daarnaast was het gebrek aan airconditioning op warme dagen wel een gemis, zeker als je op een hogere verdieping verblijft. Ook het beperkte aantal tv-zenders was teleurstellend, hoewel het koelkastje dan weer prima werkte. Al met al heb ik een prettig verblijf gehad, maar er zijn zeker nog wat verbeterpunten voor Seeduyn om de ervaring voor gasten nog aangenamer te maken.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Het zeezicht was spectaculair en adembenemend. Helaas viel de kamer zelf behoorlijk tegen voor de prijs van 300 euro per nacht. De voorzieningen lieten te wensen over; het beperkte aantal koffiecups in het apparaat, de kleine en verouderde tv, en het gebrek aan een moderne smart-tv. De opstelling van de tv op een onhandige tafel belemmerde het kijkcomfort, terwijl het balkon vies was en de stoelen niet comfortabel zaten. Het bed was aan de harde kant en de kussens waren meteen ingezakt. Het ontbreken van een koelkast met drankjes op de kamer en de beperkte service na elf uur 's avonds waren teleurstellend. Gordijnen die loshingen en defecte automaten droegen bij aan de algehele indruk van achterstallig onderhoud in het hotel. Het personeel leek niet voldoende geïnformeerd of geïnteresseerd om vragen te beantwoorden of problemen op te lossen. Het ontbijt was echter een lichtpuntje in deze teleurstellende ervaring. De gebrekkige communicatie over het ophalen van bagage en de haperende service bij het vervoeren van koffers naar de haven zorgden voor extra frustratie. Al met al was de prijs die we betaalden voor twee nachten in dit hotel van 600 euro verre van gerechtvaardigd en een bittere pil om te slikken.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Bij aankomst bleek de kamer niet te voldoen aan onze voorkeur, maar dit werd snel en correct opgelost. Gelukkig kregen we een kamer met prachtig uitzicht op de duinen aan de zuidkant van het gebouw. Gelukkig waren de temperaturen gematigd, anders had de ventilator misschien niet genoeg verkoeling geboden op het balkon. Het zou een goed idee zijn om parasols op de zuidelijke balkons te plaatsen, zodat de kamers zonder airco niet te warm worden en je toch van je cocktail op het balkon kunt genieten. Al met al zijn we tevreden over ons verblijf in het Seeduynhotel.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Bij aankomst werden we aangenaam verrast door een attent gebaar ter ere van de verjaardag van mijn vrouw: een kleine attentie en felicitatiekaart op de kamer. Dit gebaar werd zeer gewaardeerd. Helaas waren er deze keer ook wat minder positieve ervaringen tijdens ons verblijf. Allereerst hadden we bij aankomst op het eiland problemen met het bagagetransport. Ondanks onze aankomst om 15.45 uur met de boot, duurde het tot 18.30 uur voordat onze bagage bij het hotel arriveerde. Er werd ons verteld dat de koffers per abuis op een verkeerde bagagewagen waren beland, omdat er op donderdagmiddag nooit een wagen van het Strandhotel bij de boot stond. Een ongeluk zit in een klein hoekje, zo bleek. Daarnaast verliep de dinerervaring ook niet vlekkeloos. Hoewel in de boekingsbevestiging stond dat het menu op de tweede dag geserveerd zou worden, bleek er toch een tafel voor ons gereserveerd op de eerste avond zonder overleg. De bediening liet lang op zich wachten, het uitserveren duurde uren en de timing van de gerechten liep soms wat chaotisch. Ook de saus bij de varkensmedaillons was veel te zout. De aanwezige muzikant, hoewel getalenteerd, was soms iets te overheersend. Het ontbijt was daarentegen wel goed, ondanks de drukte en rumoer vanwege de vakantietijd met veel kinderen. Helaas werd onze nachtrust verstoord door luidruchtige jongeren in de nabijgelegen fietsbunkers, wat resulteerde in een slechte nacht. Het hotelmanagement leek niet goed opgewassen tegen de drukte van het hoogseizoen en dit had zijn weerslag op de algehele ervaring. Ondanks het harde werk van het personeel, stond de aansturing te wensen over. Voorheen waren we altijd tevreden tijdens onze eerdere bezoeken aan het Strandhotel buiten het hoogseizoen, maar deze keer liet de kwaliteit te wensen over. De vraag blijft of we nogmaals zullen kiezen voor een verblijf bij het Strandhotel.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De locatie van het hotel is werkelijk prachtig te noemen. De medewerkers van de schoonmaak en de service waren zeer behulpzaam en vriendelijk. Helaas ervoeren wij het als erg druk tijdens ons verblijf. Van 's ochtends vroeg tot 's avonds laat waren er luidruchtige en rennende kinderen te horen en te zien, zowel in het hotel als in het restaurant. Ondanks dat we hier al op voorbereid waren door ons netwerk, overtrof het onze verwachtingen. Het ontbrak in de badkamer aan een rekje voor zeep en verschillende dingen zaten los door achterstallig onderhoud, zoals de douchestang, handgreep en wastafelkraan. Hoewel de badkamer ruim was, liep het water overal naartoe. Gelukkig waren er genoeg handdoeken aanwezig en waren de medewerkers zeer hulpvaardig met het verschaffen van schone handdoeken, waardoor we zelf het water konden tegenhouden om te voorkomen dat de kamer blank kwam te staan. Dit gaf een beetje een rommelige indruk gezien de prijs die we betaalden. Het zou sterk worden aanbevolen om de staat van de faciliteiten te verbeteren en de omgeving van het hotel aan te passen om verschillende soorten gasten te kunnen faciliteren, zoals jonge gezinnen, families en volwassenen, of hier een keuze in te maken. Desalniettemin zullen we altijd met een glimlach terugdenken aan de korte wandeling van de duinen naar het strandtentje als onderdeel van onze dagelijkse routine.

Melden


Reisperiode: juli 2021

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging10
  • Service9
  • Kindvriendelijkheid9
  • Verzorging6
  • Voorzieningen8

Erg mooi hotel en fantastische ligging. Wel vrij prijzig, maar dat zijn alle accommodaties op vlieland. Mooie uitvalbasis om het eiland te verkennen. Het strand is ook erg schoon en bij een fijne strandtent. Wij komen zeker nog eens terug op het eiland.

Melden


Reisperiode: mei 2013

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging9
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid7
  • Verzorging8
  • Voorzieningen8

Een heerlijk hotel vlakbij het strand, waar je goed kunt eten en het eilandgevoel je tegemoet komt. Omdat het zo dicht bij het strand en bos is vermaken kinderen er zich prima.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl