ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Sporthotel Bruurs

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een prettige accommodatie met 18 kamers, die weliswaar niet ultramodern zijn ingericht, maar wel comfortabel. De bedden zijn goed, al zijn de kussens iets aan de zachte kant en extra kussens zijn niet beschikbaar. De televisie is niet al te groot, maar voldoende voor een ontspannen kijkervaring. Helaas ontbreekt een USB-stopcontact op de kamer. De sauna is ruim en biedt een fijne keuze aan faciliteiten. Het restaurant serveert goed eten en het is handig dat er een fietsenstalling aanwezig is. Het behulpzame en vriendelijke personeel draagt bij aan een aangenaam verblijf. Het ontbijtbuffet is van goede kwaliteit. Hoewel er in Baarle-Nassau niet bijzonder veel te doen is, lijkt het erop dat de omgeving in de zomer levendiger is. Overall, een prima verblijf gehad.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De kamers zijn eenvoudig, maar de prijs is er ook naar. Gelukkig maakte de vriendelijke receptioniste het verblijf compleet, en hebben we heerlijk gegeten!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het personeel was ontzettend gastvrij en het eten was simpel maar verrukkelijk. De kamers zijn basic, maar comfortabel genoeg voor een overnachting. Een ideale uitvalsbasis om de omgeving te verkennen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Middels een deal via Social Deal hadden we bij dit hotel een ontbijt voor 8 personen geboekt. Tijdens ons bezoek hadden we ook twee kinderen van 1 en 3 jaar oud bij ons, die meestal niet meegerekend worden. Na het ontbijt kwamen we er echter achter dat we toch moesten betalen voor deze twee kinderen, en wel het volledige oorspronkelijke tarief. Het was teleurstellend om te moeten constateren dat we uiteindelijk meer kwijt waren voor deze twee kinderen, die amper iets hadden gegeten, dan voor de deal voor 8 personen via Social Deal. De medewerkster bij de receptie was onprettig en niet bereid om met ons mee te denken. Vanwege deze ervaring zullen we hier niet meer terugkomen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Bij aankomst werden we hartelijk ontvangen door de receptioniste, die ons vooral informeerde over het ontbijt. Over de wellness, het zwembad en de sportfaciliteiten kregen we geen informatie. De kamers zijn wat ouderwets ingericht. Het bed was aan de harde kant, maar eigenlijk lag dat best comfortabel. Het kussen was echter vrij dun en zacht, en er was helaas geen tweede kussen beschikbaar. Het was erg gehorig in het hotel, we konden zelfs de gesprekken van de bovenburen horen. De gordijnen waren niet verduisterend, dus werden we in de zomer vroeg gewekt door de zon. Onze kamer bevond zich op de begane grond, wat betekende dat er een deur naar buiten was waar ook een terras met zitplaatsen was. Er was echter geen afscheiding, dus het kon gebeuren dat je naast andere hotelgasten zat. Het ontbijt overtrof onze verwachtingen, met verschillende soorten broodjes, een ruime keuze aan beleg en lekkernijen zoals krentenbollen en chocoladebroodjes. Helaas werd het niet snel aangevuld. We hebben geen gebruik gemaakt van de wellnessfaciliteiten, het zwembad of de sportmogelijkheden, dus daar kan ik geen mening over geven. Over het algemeen voelde ons verblijf als een typisch doorreishotel: verwacht geen luxe (het toiletpapier was dun), maar wel vriendelijk personeel en een goed ontbijt.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl