ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Plasky

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Dit budgethotel bood een ervaring die overeenkwam met de lage prijs. De badkamer had pleisters op het plafond en rook naar schimmel. Er lagen nog haren van iemand anders op en rondom de wasbak. De wasbak had ook last van een verstopping. De gangen waren nogal lawaaierig. Het ontbijt en de koffie waren prima en het personeel was attent en vriendelijk.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Hotel Plasky is een geweldige plek om te verblijven. Het is eenvoudig maar compleet, met ruime en moderne kamers die brandschoon zijn. Het personeel is bijzonder vriendelijk en de locatie biedt gemakkelijke toegang tot verschillende vormen van openbaar vervoer. Voor een uitstekende prijs is dit hotel absoluut een aanrader. Kies zonder aarzeling voor Hotel Plasky!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

De ambiance laat te wensen over en het is er erg rumoerig.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit hotel is basic maar keurig ingericht, met een vriendelijke service en een gunstige ligging nabij het openbaar vervoer. Perfect voor een comfortabel verblijf zonder fratsen!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Het hotel liet wat te wensen over wat betreft netheid. De kamer was aan de kleine kant en er waren wat problemen met de tv en de douche druk. Helaas was er ook schimmel in de badkamer en de verwarming liet te wensen over. Gelukkig zorgde het comfortabele bed voor een goede nachtrust. Het ontbijt was redelijk goed met broodjes, beleg en eieren, maar niet erg uitgebreid.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2
  • Ligging6
  • Service4
  • Kindvriendelijkheid1

Bij Hotel Plasky in Brussel hoef je niet te rekenen op parkeergelegenheid, maar gelukkig functioneert de Wifi naar behoren en slaap je comfortabel. Toch laat de rest te wensen over. De televisie stoort constant en de gang vertoont gaten in de vloer. De badkamer is te krap, beschimmeld en de drempel naar de douche is te hoog. Bovendien ontbrak er een toiletrolhouder en hangt de föhn boven het toilet. Het ontbijt is karig en de maaltijden in de eetzaal zijn niet veel beter.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl