ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Nh Rijnhotel

Beoordelingen

Reisperiode: maart 2020

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging9
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid8
  • Verzorging7
  • Voorzieningen8

Het was een erg fijn verblijf! We waren goed en netjes ontvangen, inchecken ging erg snel, we konden ook gelijk naar onze kamer. De kamer zag er schoon en netjes uit, het rook ook erg schoon en fris. De badkamer rook ook heel fris, het leek alsof er parfum was gespoten voordat wij de kamer hadden betreden. Parkeerplaats was erg ruim, al met al een topaccommodatie!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging7
  • Service7
  • Verzorging8
  • Voorzieningen6

Kamer was ruim en schoon. Uitzicht was prachtig. Ontbijt zeer divers en goed. Personeel vriendelijk. Wij konden onze auto kwijt omdat het niet druk was in het hotel, maar als het vol zit, is het volgens mij lastig een plek vinden als je laat arriveert. De kamer stonk naar sigarettenrook. Dit is gemeld bij de receptie en we konden in principe een andere kamer krijgen, maar wilde dit niet omdat we een aansluitende kamer naast onze kinderen wilde.



Reisperiode: november 2015

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging9
  • Service9
  • Verzorging9
  • Voorzieningen9

Prima hotel. Het personeel is vriendelijk en behulpzaam, de kamers zijn schoon, netjes en keurig op orde. Een weekendje Arnhem is met een hotel als deze bijna al op voorhand geslaagd!



Reisperiode: maart 2015

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging9
  • Service10
  • Verzorging9
  • Voorzieningen9

Komen zeker nog een keer terug.Vakkundig en zeer vriendelijk en behulpzaam personeel vanaf de receptie tot aan de technische dienst. Het restaurant personeel die plezier in hun werk hebben,en met trots(wat ze ook mogen) hun werk schitterend etaleren.



© 2007-2025 ReisChecker.nl