ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Mercure

Beoordelingen

Reisperiode: december 2023

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging10
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid10
  • Verzorging10
  • Voorzieningen10

Prima hotel. Fijn, zeer uitgebreid ontbijt. Steeds net dat beetje extra verwennerij, zoals een bakje kruidnoten bij de thee. Ook aan de kinderen werd er gedacht met de mogelijkheden om je schoen te zetten. Ligging van het hotel is top. Midden in het centrum met ervoor nu een winters plein met schaatsbaan. Alles waar we heen wilden lag op loopafstand. Parkeergarage was helaas niet te bereiken via routeplanner, maar genoeg andere garages in de buurt.



Reisperiode: mei 2019

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging8
  • Service8
  • Verzorging8
  • Voorzieningen8

Vanwege een bruiloft hebben wij 1 nacht geslapen in Mercure Tilburg, vlakbij het centrum van Tilburg. Het hotel is ons prima bevallen. Na een feestavond wil jij in ieder geval lekker slapen, en dat is prima gelukt; de bedden lagen heerlijk!!!. Lekker schone badkamer met goede douche. Kamer is ruim. Het ontbijt was ook goed. Prima hotel om te verblijven; aanrader wat ons betreft. We hebben geen gebruik gemaakt van de sauna, maar dat zag er wel heel mooi uit. Ook het Grand Cafe is een bezoekje waard.



Reisperiode: juli 2018

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging9
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid6
  • Verzorging9
  • Voorzieningen7

Omdat onze kamer overboekt was, hebben ze ons zonder extra kosten een appartement aangeboden om hun fout te herstellen. Super klantvriendelijk en gericht op het ultieme verblijf van de gast. Fijn midden in het centrum en op loopafstand van alles wat je nodig hebt voor wen ultiem weekendje weg.



Reisperiode: september 2017

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging9
  • Service8
  • Verzorging8
  • Voorzieningen7

Uitstekend, goed onderhouden hotel in Tilburg. Het Mercure-hotel is echt ideaal om met je partner een paar dagen er tussenuit te gaan en lekker te relaxen. Ontbijt beviel ons goed en het hotel is ook mooi gelegen, centraal in de stad Tilburg.



Reisperiode: januari 2017

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging8
  • Service7

Prima hotel in het centrum. Moderne kamer heerlijk bed, met sfeervolle fotowand. Uitstekend sanitair met wel een minpuntje voor de hoge instap in het bad





© 2007-2025 ReisChecker.nl