ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Camping Les Eleveurs

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Hoewel het op het eerste gezicht misschien wat ouderwets lijkt, is het eigenlijk verrassend eigentijds en biedt het absoluut waar voor je geld, vooral als het op eten aankomt.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit restaurant is echt een aanrader! Voor slechts 35 euro kun je genieten van een heerlijke lunch. Ze serveren huisgemaakt brood, en zelfs als je glutenvrij eet, hebben ze daar een smakelijke optie voor.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

In Halle is dit restaurant echt een topper! Hun menu is compact, wat betekent dat ze werken met verse ingrediënten die afgestemd zijn op de seizoenen. Zelfs de eenvoudigste gerechten worden hier omgetoverd tot ware smaakexplosies. De passie van Jochen voor eten en wijn is aanstekelijk en maakt de ervaring nog specialer. Wij zijn helemaal verkocht aan deze prachtige plek waar je culinair in de watten wordt gelegd.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het was een geweldige ervaring! Het eten was verrukkelijk en het personeel was ontzettend vriendelijk en behulpzaam. Als we toch iets moeten noemen ter verbetering; echte koffiemokken in plaats van wegwerpbekers op de kamer en graag 2 glazen in plaats van 1 voor het tandenpoetsen. Desondanks zullen we zeker terugkomen! Ga zo door.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Sinds de overname is de keuken vernieuwend en modern geworden, wat resulteert in overheerlijke gerechten. De ambiance is warm en gastvrij, wat bijdraagt aan de totale ervaring. De prijs-kwaliteitverhouding is ongelofelijk gunstig, waardoor je waar krijgt voor je geld. Het is verbazingwekkend hoe ze zulke hoogwaardige gerechten kunnen aanbieden tegen zulke betaalbare prijzen. Ik zou zeker aanraden om eens langs te gaan, zelfs als je normaal denkt dat het alleen voor speciale gelegenheden is. Persoonlijk was ik ook sceptisch, maar nu ben ik helemaal om. Een speciale dank aan Ewen!

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl