ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Prins Hendrik

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De ligging is fantastisch, vooral wanneer je met de trein reist en bagage bij je hebt. Het hotel zou wel een opfrisbeurt kunnen gebruiken, het oogt allemaal wat ouderwets. De kamer is opvallend ruim, zeker gezien de prijs. Alles is keurig schoon. Het personeel is hartelijk en gezellig, zowel bij de receptie als in de bar. Er zijn tal van eetgelegenheden en cafés in de buurt. Ik ga hier beslist nog eens terugkomen!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit charmante hotel bevindt zich op een steenworp afstand van het centraal station en straalt authenticiteit uit. De kamers zijn recent gerenoveerd en bieden voldoende ruimte. Hoewel er nog enkel glas in de ramen zit, wat in de winter voor een beetje kou kan zorgen, hebben wij hier geen last van gehad. De kamers liggen langs de zeedijk, wat normaal gesproken voor wat geluidsoverlast kan zorgen, maar door de sluitingen vanwege corona was het heerlijk rustig. Naast het hotel bevindt zich een gezellig bruin café en een restaurant, waar 's ochtends een smakelijk ontbijt wordt geserveerd.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is een geweldige keuze voor een verblijf vlakbij Amsterdam Centraal. Bij aankomst werden we hartelijk verwelkomd door het personeel. De kamers zijn niet alleen ruim, maar ook uiterst comfortabel. De bedden zijn zo comfortabel dat je heerlijk zult slapen. Het ontbijt dat 's ochtends wordt geserveerd is heerlijk en biedt een breed scala aan opties. We zouden dit hotel zeker aanbevelen en overwegen om in de toekomst nogmaals terug te keren.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel heeft echt een geweldige ligging, pal tegenover het centraal station en omringd door winkels, restaurants en bezienswaardigheden. Het personeel, vooral bij de receptie, is ontzettend vriendelijk en staat altijd paraat voor een praatje, tips over leuke activiteiten of gewoon om te helpen. Ik had gevraagd om een kamer met uitzicht op het station als verrassing voor mijn gezin, en dat werd direct en fantastisch geregeld. Het hotel is netjes en schoon, het ontbijt was goed verzorgd en zowel het hotel als de ontbijtzaal ademden een gezellige sfeer. Het enige minpuntje is misschien dat het hotel wellicht binnen enkele jaren gerenoveerd zou moeten worden, voordat de authentieke uitstraling te veel naar verouderd neigt. Mijn vrouw, kinderen en ikzelf zouden graag nog eens terugkomen naar dit hotel, we zouden het zo weer reserveren. Onze drie dagen in Amsterdam waren echt geweldig. Dankjewel, Hotel Prins Hendrik!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Mijn ervaring in dit hotel was absoluut fantastisch. Het personeel was ontzettend gastvrij en attent. De kamer was comfortabel met zalige bedden en het ontbijt was eenvoudig maar goed. De locatie verdient absoluut een 10! Ik hoef niet lang na te denken bij een volgend bezoek aan Amsterdam, dit hotel zal zeker mijn eerste keus zijn.

Melden


Reisperiode: mei 2013

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging10
  • Service8
  • Verzorging8
  • Voorzieningen8

Goed hotel..perfecte locatie en goede prijs kwaliteit verhouding. Vriendelijk personeel met een goeie dosis humor

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl