ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Ach Leidse Square

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De ontvangst die ik kreeg van Arusa was hartelijk en warm. Bij aankomst nam ze uitgebreid de tijd om alles helder toe te lichten. Mijn verblijf was fantastisch, met comfortabele bedden, een smakelijk ontbijt en uitstekende gastvrijheid. Ik kijk er al naar uit om snel weer terug te komen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Bij aankomst werden we hartelijk begroet door Sania en Arousa, die ons een warm welkom gaven en ons uitstekend hebben geïnformeerd. De manager, Nick Hospers, zorgde ook voor een geweldige ontvangst, wat ervoor zorgde dat ons weekend meteen goed begon. De kamer en bedden waren comfortabel en van hoge kwaliteit. Het ontbijt was zeer uitgebreid en heerlijk! De locatie van het hotel was ideaal, dicht bij het Vondelpark en het Leidseplein. Kortom, we hebben een geweldige tijd gehad tijdens ons verblijf!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een fantastisch hotel zeg! Mijn tijd bij Leonardo City Center was echt geweldig. De ligging is perfect, de kamers zijn schoon en het ontbijt is lekker gevarieerd. Het personeel verdient absoluut een dikke pluim! De dames bij de receptie zijn ontzettend hulpvaardig en vriendelijk. Met name Arousa heeft mijn verblijf echt speciaal gemaakt. Ik kan niet wachten om terug te komen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een warm welkom kregen we van het personeel bij de receptie! Ze namen de tijd om ons alles rustig en helder uit te leggen. De kamer was brandschoon en het bed lag heerlijk comfortabel. Het ontbijt was ook fantastisch. Kortom, een absolute aanrader om hier te verblijven. Ik kijk er nu al naar uit om terug te komen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De kamer was comfortabel en de douche was fantastisch. Het ontbijt bood een ruime variëteit en het in- en uitchecken verliep moeiteloos via het internet. Het personeel was bijzonder gastvrij. Een minpuntje was dat er weinig helder licht was in de kamer en de gordijnen niet transparant waren, dus hielden we ze dicht vanwege onze begane grond locatie met uitzicht op de straat. Dit zijn echter slechts kleine minpuntjes, want over het algemeen waren we zeer tevreden.



© 2007-2025 ReisChecker.nl