ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Camping Firean

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik heb oud en nieuw gevierd op City Camping Antwerpen en het was een onvergetelijke ervaring! Ondanks de winterse omstandigheden en de modderige ondergrond was de inzet van het team bewonderenswaardig om ons een speciale tijd te bezorgen. Het betoverende uitzicht op het vuurwerk met de skyline van Antwerpen op de achtergrond was werkelijk magisch. Een absolute aanrader voor iedereen die op zoek is naar een bijzondere ervaring!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Voor wie op zoek is naar een geweldige kampeersfeer, is City Camping in Antwerpen een absolute aanrader! De ligging nabij de stad maakt deze camping de perfecte uitvalsbasis om het bruisende karakter van Antwerpen te verkennen. Het personeel verdient echt een pluim! Bij elke aankomst word je hartelijk begroet met een glimlach en is de communicatie altijd vriendelijk en behulpzaam. Dit warme onthaal draagt bij aan een aangenaam verblijf. Een ander pluspunt is de uitzonderlijke netheid en onderhoud van het sanitair. De zorg en aandacht die hieraan besteed worden, verhogen het comfort voor de gasten aanzienlijk. Voor een camping van deze prijs is de hygiëne echt opvallend goed! Ik kom hier regelmatig terug en telkens wordt mijn ervaring alleen maar positiever. City Camping biedt de perfecte mix van een gezellige kampeerplek en de nabijheid van de stad. Een aanrader voor iedereen die op zoek is naar een comfortabele en schone accommodatie!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een heerlijke stadsplek om te kamperen aan het water. Campers zijn van harte welkom, alleen zijn er geen geasfalteerde plekken beschikbaar. Binnen mum van tijd bereik je het bruisende Antwerpen met de veerpont of de tunnel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Deze locatie is werkelijk een pareltje! De ruime plekken zijn omgeven door weelderig groen en schitterende bomen, en we werden hartelijk ontvangen door Jessica. Bovendien is er vlakbij een gratis veerboot die je naar de stad brengt, en iets verderop vind je een voetgangers- en fietsentunnel. We zijn absoluut van plan om terug te komen, want Antwerpen is echt een schitterende stad. Dankjewel voor alles!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dankzij de oldtimer regeling kon ik gemakkelijk toegang krijgen tot dit LEZ gebied. Ik heb online gereserveerd en een code ontvangen om het toegangshek te openen. Aangezien ik last-minute had besloten om naar Antwerpen te gaan, was het handig dat ik alles online kon regelen. Bij aankomst om 19:30 uur was de receptie eigenlijk tot 20:00 uur open, maar er was niemand aanwezig. Gelukkig kon ik mijn camper gewoon op het terrein parkeren en kreeg ik via mede-camperaars de tip om zelf een plekje te kiezen, zolang ik maar met twee wielen op het verharde gedeelte bleef. Het was eenvoudig om stroom te vinden en het sanitair was schoon en voorzien van wc-papier. De locatie was ideaal, want ik was snel in het centrum van Antwerpen. Ik ben heen gelopen en teruggevaren met de waterboot. Helaas heb ik vernomen dat deze plek gaat verhuizen, wat ontzettend jammer is. Het was zo ideaal om zo dicht bij de stad te verblijven en toch weg van de drukte.



© 2007-2025 ReisChecker.nl