ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Camping De Gouden Leeuw

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging10
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid9

De bezemkast bleef voor ons een mysterie! We verbleven in een prachtige kamer, net als onze vrienden. Als je op zoek bent naar een unieke accommodatie en niet van standaard hotelkamers houdt, dan is dit de perfecte plek voor jou. Elke kamer heeft zijn eigen charme en wij zouden zeker terugkomen als we weer in de omgeving zijn.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging9
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid10

Onlangs brachten we hier een week door en we hebben enorm genoten! Het personeel, vooral de eigenaren, waren ontzettend hulpvaardig en vriendelijk. Onze kamer was prachtig schoon en het ontbijt was heerlijk. Zeker een plek om terug te keren, een absolute aanrader voor zowel jong als oud.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging8
  • Service10

De kamers zijn prachtig ingericht met een simpele en stijlvolle uitstraling, en worden goed onderhouden. Geniet van een smakelijk ontbijt en maak kennis met de gastheer die vriendelijk is en veel weet over de omgeving.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit3
  • Ligging5
  • Service2
  • Kindvriendelijkheid7

De locatie van dit hotel is goed, want het ligt midden in het dorp. Helaas laat de service te wensen over en zijn de kamers teleurstellend. De eigenaar straalt weinig enthousiasme uit en lijkt weinig moeite te doen om het verblijf aangenaam te maken. Ondanks de leuke inrichting zijn de kamers klein in verhouding tot de hoge prijs. Bovendien zijn de ramen lek, waardoor het uitzicht naar buiten verpest wordt. Na het bekijken van drie verschillende kamers bleek dit een terugkerend probleem te zijn.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging10
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid10

Hotel "De Gouden Leeuw" is werkelijk een pareltje! De kamers zijn prachtig ingericht, elk met een unieke uitstraling die je direct in een andere wereld lijkt te brengen. De gangen zijn aangenaam verfrissend blauw geschilderd en voorzien van inspirerende citaten die voor een bijzondere sfeer zorgen. Het ontbijt was verrukkelijk, vooral het eitje was een echte traktatie! Buiten is er een zonnig terras waar je heerlijk kunt genieten van een kopje koffie. De eigenaar is ontzettend vriendelijk en gastvrij, wat het verblijf extra speciaal maakt. Als je met de fiets komt, is er een handige fietsenstalling naast het hotel. De omgeving biedt ook volop mogelijkheden, zoals fietsen op de Strabrechtse Heide, winkelen in het gezellige Geldrop, het bezoeken van Kasteel Geldrop of ontspannen in de luxe sauna van Geldrop. Kortom, een heerlijk hotel op een geweldige locatie!





© 2007-2025 ReisChecker.nl