ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Crown

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De beoordeling had zeker beter kunnen zijn als het niet was geweest voor het bed, dat veel te zacht was en in het midden doorgezakt, waardoor je echt in een kuil lag. Uiteindelijk ben ik maar aan de rand van het bed gaan liggen. Dit was erg teleurstellend, aangezien comfortabele bedden zo belangrijk zijn in een hotel. Ik spreek uit ervaring, gezien mijn achtergrond in de branche. Een tip voor het hotel: werk aan de bedden in de kamers. Gelukkig was het personeel vriendelijk en was het hotel verder prima.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

De kamer was een tegenvaller met oncomfortabele bedden en een piepklein bad. Gelukkig scoorden de locatie en het heerlijke, gevarieerde ontbijt plus punten, evenals het vrolijke personeel. Helaas waren de bedden geen echt tweepersoonsbed, maar twee aparte bedden met een topdek erop, wat resulteerde in het continu naar het midden rollen. De douche bevond zich in een minuscuul bad waar slechts één persoon in paste en er slechts een zielig straaltje water uit kwam. Het zou veel beter zijn om hier een inloopdouche van te maken! Dit was absoluut de meest teleurstellende hotelkamer in jaren, met een muffe en oude uitstraling. Tijdens het uitchecken werd er niet eens gevraagd hoe ons verblijf was geweest, jammer genoeg.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is een ware parel met uiterst comfortabele bedden. Bij aankomst was de parkeerplaats helaas al vol, waardoor we onze auto elders moesten parkeren. Gelukkig kregen we bij het inchecken een onverwachte upgrade van een standaard familiekamer naar een ruime familiesuite. Het personeel was bijzonder vriendelijk en behulpzaam, en gaf ons zelfs een goede aanbeveling voor een restaurant waar we uiteindelijk twee keer hebben gegeten. Het ontbijt was lekker gevarieerd en de ligging van het hotel vlakbij het centrum was ideaal, ondanks de drukte in de straat waar we geen last van hadden. We zouden absoluut graag terugkomen naar dit hotel voor een volgend verblijf.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De ligging van het hotel is fantastisch, midden in het bruisende centrum van Eindhoven. Alles is op loopafstand bereikbaar, maar het parkeren kan wat aan de prijzige kant zijn. De kamer was keurig verzorgd en schoon, met een slimme glaswand die het omgevingsgeluid buiten hield. Heel prettig was de aanwezigheid van airconditioning, vooral op warme dagen. Echter, het is misschien tijd dat hotels wat meer aandacht gaan besteden aan hun ontbijtaanbod. Het was redelijk oké, maar niet zo uitgebreid als in sommige andere hotels. Het zou ook handig zijn als je van tevoren kunt aangeven wat er allemaal beschikbaar is bij het ontbijtbuffet.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Na een vermoeiende dag in Toverland hebben we afgelopen dinsdag hier overnacht. Samen met mijn zoon, Joep (7), checkten we 's avonds in. De receptioniste was bijzonder vriendelijk en attent, en gaf zelfs mijn zoon de keuze! Hierdoor kregen we een mooie kamer op de 7e verdieping met een prachtig uitzicht op het station van Eindhoven voor hem. Ik las in een eerdere review over een te klein bad, maar wij waren juist blij verrast dat er überhhaupt een bad was! Voor ons was dit echt een luxe, aangezien we thuis geen bad hebben. Dus mijn zoon heeft uitgebreid gebadderd en ervan genoten. Het ontbijt was een aangename verrassing; er was veel keuze en ik was blij verrast met de vegan opties die naast het reguliere aanbod werden aangeboden. Dat had ik niet verwacht van een hotel. Ook het matras beviel ons prima. Ik denk dat de zachtheid/hardheid van een matras persoonlijk is. Al met al was het zeker de moeite waard voor ons om terug te komen, misschien zelfs deze vakantie nog wel.

Melden


Reisperiode: augustus 2014

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging7
  • Service7
  • Kindvriendelijkheid7
  • Verzorging8
  • Voorzieningen7

Voor een relaxte overnachting in een hotel kun je prima terecht bij Crown hotel. De kamer was schoon & niet al te klein. Ook het personeel was erg klantvriendelijk. Zeker reden om nog eens terug te gaan.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl