ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Camping Les Arcades

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4
  • Ligging2
  • Service4

Dit hotel is absoluut niet voor herhaling vatbaar. Ondanks de mooie uitstraling van de kamers, laat de hygiëne te wensen over. Het ontbijt is teleurstellend, met enkel stokbrood en een beperkte selectie van jams en chocopasta. Daarnaast zijn de kamers erg klein, waardoor je constant tegen de bedden aan stoot. De douche biedt slechts sporadisch warm water en de kraan bij de wastafel levert slechts een dun straaltje koud water op.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging9
  • Service7

Basic, yet charming familiehotel met comfortabele bedden, ideaal voor een kort uitje in de Ardennen. De prijs/kwaliteit-verhouding is uitstekend. Het ontbijt is simpel maar smakelijk. Het enige minpuntje is dat een basiskennis van Frans handig is, aangezien de eigenaren weinig Vlaams/Nederlands spreken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging10
  • Service9

Ons verblijf bij de trail des fantomes was uitstekend! De locatie is ideaal gelegen, het personeel is ongelooflijk gastvrij en spreekt zowel Frans als Nederlands. Het ontbijt is simpel maar smakelijk, en het avondeten is ronduit verrukkelijk. De kamer was comfortabel en de bedden waren heerlijk om in te slapen. De badkamer was modern en schoon. Kortom, een perfecte uitvalsbasis voor activiteiten in en rondom La Roche.



© 2007-2025 ReisChecker.nl